Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma készülök bevallani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma készülök bevallani egy fiunak hogy szeretem, akit 5 éve szeretek, megtegyem?

Figyelt kérdés
Kicsit félek a választol,de elég nehéz reggelente a szemébe nézni ugy hogy nem tudja hoyg szeretem,5éve. Lány vagyok. Ugy gondolom ha ő nem is szerete(bár annak mutatja jelét hogy szeret,),akkor is megérte,mert nem reménykedek tovább.szerintetek?
2011. máj. 12. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki:) El kell mondanod, mert tudnia kell. Ne tartsd magadban! Csak ügyensen.
2011. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenkéép valld be már rég mek leett volna tenned, vagy elfelejteni

lehgető legrosszabb ha elfojtod.

valld be és vagy összejöttök, és ad neked egy esélyt, vagy mondja hogy ne hari de nem, akkor legalább tudod, hogy más a helyzet, és megpróbálod elfelejteni:D

am hány évesek vagytok?

2011. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

meg kell mondanod neki. mert így csak tovább reménykedsz. és annál nincs rosszabb. de, ha most ő azt mondja, hogy nem, akkor összetöri a szíved és pár legrosszabb esetben két évig keseregsz miatta.

vagy vallasz és megpróbáljátok. és talán kapcsolat is lehet belőle.

de úgy, hogy nem mondasz semmit, úgy csak magadnak ártasz, de nagyon nagyot. még nem biztos, hogy érted, de magadnak ártasz vele a legtöbbet. mert, ha csak reménykedsz még évekig, úgy annál később fogsz továbblépni, vagyis annál később leszel újra szerelmes, vagyis annál később találod meg életed párját.

na mármost, ha a jelenlegi fiú lesz az, akkor remélem összejön a dolog. :)

ha mégsem, akkor remélem megtalálod :)

2011. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
írd meg mi volt! szurkolunk!:)
2011. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha csak így messziről bámulód őt és egyáltalán nem beszélsz vele akkor fölösleges bevallanod mert akkor csak elijjeszted.
2011. máj. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hu Köszönöm szépena válaszokat,egyébként én 16 leszek és a fiu pedig 15, de mind a ketten 9.esek vagyunk.:) Ma edzése van megtudtam..és csak este jön haza,de holnap reggel megmondom neki mindenféleképpen. majd irok hogy mi volt.:))))Köszöönm mégegyszer a biztató szavakat:).
2011. máj. 12. 18:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap reggel abrátnőm bevallotta neki anyit monddott hogy: am xy*-nak tettszel. és erre a fiu nézz néz.. hozzászól barátnőm hogy: na mondj már rá valamit... err a fiu: hát... és elment. ezmostmi?:S.
2011. máj. 14. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!