Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Eddig csak facebookon beszéltem a fiúval és egy csomó minndenről beszélgettünk már és vasárnap találkozunk.Az egyik barátnőm elkisér,de hozza a barátját szóval nem együtt lesznük.És félek,hogy tök ciki lesz mikor nincs semmit mondanom és csak ott ülünk csöndbe :|
2011. máj. 13. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz. Majd alakul az. Ne is készülj, mert úgy sem arról fogtok beszélgetni, amit eltervezel. Nyugi. Ha működik a dolog és egy szót sem szóltok, akkor is jó lesz.
2011. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak elkísér ugye de nem marad ott veletek ugye?

Figyelj azokat a dolgokat újból átlehet tárgyalni amiket beszéltetek facebookon, szerintem, és aztán ahogy sétáltok amerre mentek, amit látok, arról tudjátok folytatni:)

2011. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Persze csak elkísér

Csak már éjjel sem tudok aludni annyit parázok ><Félek h nem jövök be neki,mert megkérdeztem tőle és aztmondta h addig nem tudja amíg nem találkozott velem

Mi lesz ha rossz lesz az első benyomása rólam :S

2011. máj. 13. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

sorstársak vagyunk!

a sráccal nemrég ismerkedtem össze éselhívott egy randira. Nagyon izgultam előtte, aludni sem tudtam, nem tudtam miről beszéljünk, hasonlók.

Elmentem és tök felesleges volt az izgalom. Másfél órát beszélgettünk, voltak csöndek, de azzal nagyon jól le tudtam küzdeni, hogy a szemébe néztem és mosolyogtam. utána ami eszembejutott már mondtam is.

Ne izgulj, menni fog!! :)

2011. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húúúú köszi :)
2011. máj. 13. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
hamár erre vetemedsz h ilyen ostoba kérdéseket teszel fel, akkor semmiről se beszélgessetek :) mert egy szánalomtenger vagy kérdező. egy mukkot nem tudsz kinyögni annyira átkozottul nyomorék vagy tudlak sajnálni :S
2011. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!