Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ilyen pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen pasinak milyen lehetőségei vannak? Esetleg mit változtasson (nem szeretnék túl sokat változni)?

Figyelt kérdés

Hát alacsonyabb vagyok, tisztelet tudó, olyan jófiú, egy picit talán lovagias, de szereti picit szívatni a lányokat (de persze csak olyannal, ami nem sértő), a humorom szerintem nem a legjobb, tehát azon lenne mit csiszolni, hűséges vagyok, és csendes vagyok, nagyon zárkózott voltam, de próbálok nyitni a világ felé


Köszi az építő válaszokat. Elsősorban lányok véleményét kérem, köszi :)


2011. máj. 14. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Félénk lányok?
2011. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
változtasson helyett változtassak
2011. máj. 14. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
na igen, a kedves isztelettudo fiu aki csendes nem igazàn vicces és... hàt, szerintem sok mindent kéne, a csendességet nem igazàn becsulik, mivel a lànyok az irànyitobb, magabiztosabb fiukra buknak, régebben én is olyasmi voltam mint te (bàr nem szivatos és a humorommmal se volt gond) aztàn ràjottem hogy igy nem fog menni. Sulivàltàs miatt uj kozegbe kerultem, ugymond "nyitottam a vilàg felé" azaz: probàlok az amugy negyon eros tobbieken felul emelkedni, értékes baràti kor, egyediség (bàr utobbibol kicsit tul sok van, kuloncnek szàmitok), sok mosoly és rohogés (vidàmnak kell tunnod, hogy ugy gondoljàk jol érzed magad az életedbe és szivesen megosszàk veled), lànyokkal legyél kedves de ne tapadj, tàrsasàgba kozelitsd oket, mivel ugye van a baràti kor (feltéve hogy vannak kozos ismerosok) oda beszivàrogni, és amint ugy adodik veluk is dumàlni, persze mind ez aprànként, én csak féluton vagyok.
2011. máj. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lányok véleményére ne adj csajozás terén, nem tudják mi kell nekik :) Csak rossz tulajdonságokat soroltál fel. A magasságodon sajnos nem tudsz változtatni, pedig az az egyik legfontosabb. A lányokat a külső érdekli leginkább, szal jól kell kinézned, ez alap. Az is növelheti még az esélyeidet, ha a jófiús, lovagias dolgokat kiölöd magadból, és bunkó paraszt leszel. A lányoknak ez kell, bármit is mindanak.
2011. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ha csak az kell nekik, hogy bunkó paraszt legyek, akkor nem kapnak meg, nem fog lealacsonyodni arra a szintre...

Valakit biztos találok...

2011. máj. 15. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!