Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit szeretkeztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szeretkeztek egy héten/hónapban a párotokkal?

Figyelt kérdés
Fiatal, vonzó nő vagyok. A párom mégsem sokszor él az alkalommal, hogy hozzám érjen. Azt mondja szeret, de én már nem tudom mit is gondoljak. Nektek mennyi az annyi?
2011. máj. 14. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy miért nem él a lehetőséggel...Én is fiatal nő vagyok, napi kétszer szeretném, de a párom rengeteget dolgozik, mellette egyetemre jár, nagyon sokszor fáradt, és szex helyett csak az összebújást választja. Így van hogy csak heti egy alkalom jön össze. De akkor az olyan.... rögtön tudom, hogy nincs azzal baj, hogy kíván-e, élvezi a testem, egyértelműen igen! A te párod mivel indokolja hogy kevés a szex nálatok? 22/L
2011. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
naponta 2szer :)
2011. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte minden nap


20L

2011. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fáradt, akkor heti egy. Lehet azzal nyitni, hogy valami meglepő módon kezdeményezel és a "lényegre" térsz, másodpercek alatt. Durva, de hatásos, ha már éppen robbanni akarsz!
2011. máj. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos egy héten csak egyszer találkozunk, de akkor 3x 4x szeretkezünk.
2011. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!