Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok egy párkapcsolat vége után teljesen megváltoznak?

Figyelt kérdés

Van egy lány akiért hát tuti sokan oda vannak. Ismerem régóta, de nem beszéltünk annyira sokat sose, volt egy kapcsolata ami sokáig tartott és a csávó kegyetlen volt vele de ennek már rég vége. Most köztünk valószínűleg lesz valami, csak az a baj, hogy azt hiszi én is meg akarom fektetni.

Szóval azt nem értem, ha egy lány csalódik valakibe utána miért lesz ellenszenves minden férfi felé és csak a rosszat látni benne(legalábbis túlnyomó többségben)?

De ha férfit vágnak át ő képes talpra állni és a következő lánynál odatenni magát, magyarul meglátni a jót a többi lányban.


2011. máj. 15. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nem általánosítanék. Ha a szakítás nem kihűlt, kiüresedett kapcsolat miatt van, akkor az egyik fél, mindig jobban padlót fog. Ez lehet a férfi is. A nők érzelmi megnyilvánulása talán erősebb, látványosabb.
2011. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség. Barátnőmnél teljesen másképp volt, ő volt az erősebb és talpratudott álni míg a barátja meg évekig nem tudott túllépni rajta, és a rosszat látja minden nőben sőt még barátnőmet megis utálta amiért szakítottak.

Úgyhogy inkább emberfüggő.

2011. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca. ***** válasza:
100%

"salódik valakibe utána miért lesz ellenszenves minden férfi felé és csak a rosszat látni benne" NA ezazzz.. ezt próbálom meg kiiktatnia népek fejéből már évek óta.

de nem akarlak elkeseríteni nem csak a nők ilyenek, a pasik is ugyanígy sokszor. nem nem függő a hülyeség.

de tényleg jellemző az emberekre... borzalmas nagy butaság így általános érvényűvé teni a rosszat, rádásul felselges is. belemész a kapcsolatba, és majd ha elkövette a rosszatt otthagyod, nem tudom miért problémáznak ennyit ezen.

de férfiak is ugyanúgy sajnos...

2011. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem általánosítok, leírtam, hogy túlnyomó többségben amivel arra céloztam, hogy nem mindenki ilyen.


Utsó nekem azzal van bajom, hogy általában ha egy lány csalódik utána a következő férfinél első kérdés, hogy nem lyukra játszik? Nem is az, hogy hát egy normális pasi reméljük jó fog kisülni. Ez helyett inkább jön az, hogy kételkedik benne. Általában mint írtam.

2011. máj. 15. 18:35
 5/8 szamóca. ***** válasza:
100%
jó, egy pasi meg azt hiszi hogy azért mert az előző barátnője egy hisztis, féltékenykedő szerencsétlen ragadós p*csa volt majd én is az leszek. tök mindegy, a lényeg hogy nem nem függő, és avlóban elég nagy baj.
2011. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ahogy te is említed h a csávó kegyetlen volt vele .. hasonló cipőben járok én is .. nem a rosszat látja hanem óvatos és próbálja magát megvédeni egy esetleges második csalódástól :) nem a legjobb érzés ha az embert kihasználják :(
2011. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyén függő.Valszeg most úgy áll a dolgokhoz h. próbálja bevédeni magát,mert nem szeretne egymás után két csalódást.Persze minden ember más,de neki valszeg még friss ez az érzés, még nem ülepedett le.Na meg lehet kevés jó tapasztalata volt.Én is mindig félve kezdek bele egy újabb kapcsolatba és mindenki "gyanús".Amúgy ismerek ellenpéldát is, h. a fiú nem azért volt a lánnyal mert csak le akarta fektetni,de a lány addig húzta az agyát a fiúnak h. végül ezért hagyta el,mert mindig felizgatta de sose történt semmi...(incselkedés, tapizás stb.)
2011. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
nem akarok se személyeskedni se semmi különös, de a nők útjai kifürkészhetetlenek :DxD
2011. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!