Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajoknak bejonnek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajoknak bejonnek az olyan pasik akik nagyon sokat szeretnek ugymond hujulni veluk, viccelodni. Nagyon sokszor megkacagtatni oket (marmarmint a csajokat)?

Figyelt kérdés
amikor egyuutt vagytok folyton megnevetteted ,persz agyilag nem zokni pasikrol van szo:D tud komoly os lenni ha akar es nah...de inkabb szereti igy:
2009. márc. 12. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Mondhatom,hogy ez az ideál!:) Ki nem szeret nevetni?:)
2009. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom nem rólad van szó, mert egy értelmes pasi tud helyesen írni (vagy legalábbis közel helyesen)
2009. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
lehet hogy nincs a billentyűzeten ékezet
2009. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Magyar vagy ..nem tudod elolvasni?!...pff...inkább válaszolnál és segítenéd ahelyett hogy kifogásokat keresed az írásában!!NŐJJÉÉ' FEL:D


Kérdező: én nagyon szeretem az oylan pasikat akik meg tudnak nevetetni, mert ugye minden ember szeret nevetni, szóval pasik csak nyugodtan:D

2009. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Igen! Természetesen igen.


25/f

2009. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

2. vagyok:

Ékezet nem gond, de ha helytelenül leírt szavakon nincs ékezet, akkor már zavaró.

pasik akik --> pasik, akik

hujulni --> hulyulni

marmarmint --> marmint

egyuutt --> egyutt

vessző után van szóköz, nem előtte

os --> is


és a kisbetűs részben az alany egyeztetése sem az igazi

E/2, aztán T/3, majd védól E/3


Amúgy a válasz: általában igen, egy vidám ember szimpatikusabb mindenkinek, mint egy depis.

2009. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Jaj az utolsó hozzászólás,már csak szimplán szarrágás,egyértelmű ,hogy egy csomo hiba elgépelés,nem helyesírási vétek.. ( keresgesd az enyémben is nyugodtan,biztos hemzseg)


És igen,én nem szeretem a túl komoly,esetleg sértődékeny férfiakat,vagy akinek nincs humora.

2009. márc. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, szeretjük az ilyet de csak egy bizonyos határig....onnantól, hogy átmegy a pasi idióta ovisba és úgy viccelődik velem mintha a haverja lennék, már inkább visszataszító...és akkor is, ha mindig ilyen, a komoly helyzetekben is
2009. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Én is lány vagyok ezért csak annyit mondok h jo ha egy pasinak van humora ez fontos mert feltudja viditani konnyen a baratnőjet vagy mondjuk egy társaságban ő a mókamester na mindegy teny hogy a legtöbb lány szereti a vicces fiukat!!!!

DE NEMKELL TULZASBA VINNI!

2009. márc. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek az olyan fiúk
2009. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!