Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Bevalottam egyik osztálytársamnak Facebook-on hogy szeretem.

Egy ideig dumcsiztunk, aztán köszönés nélkül lelépett.

Másnap csak láttuk egymást, de az egyik haverjával mentem haza, aki ezzel cukkolt. Otthon megkérdeztem tőle, hogy miért mondta el a barátjának, de megint lelépett.

Most mit tegyek? Egyáltalán mért mondta el a barátjának?


2011. máj. 15. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és az a haver csomó mindenkinek elköpte:@
2011. máj. 15. 19:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem facebook téma, most nem lehet tudni, hogy miért lép mindig le. Vagy nem szeret, vagy nem tudja, hogy mit érez, nem tudja mit mondjon.
2011. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

lehet:)

Nem is az hogy szeressen, akkor megmondaná ahogy őt ismerem:)

2011. máj. 15. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Éretlen egy kapcsolathoz, és ha a haverja is ilyen, akkor inkább hagyd az osztálytársaidat.
2011. máj. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hagyjad a francba :D
2011. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem volt jó ötlet ez a facebookos dolog,ha személyesen mondod el akkor látod hogy reagál rá,zavarba jón vagy esetleg vág egy fura képet,viszont ezt ki lehet korigálni alakitsd ugy hogy ketten legyetek és kérdezd meg hogy akkor ő mit gondol rólad,stb de az fontos hogy hangozzon el az a szó is h szereted nézz ilyenkor a szemébe és figyeld hogyan reagál rá.A haverjának meg azért mondhatta el mert megakarta beszélni,de egyvalamit nem árultál el,fiú vagy vagy lány,hány éves???
2011. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én 13/L ő 13/F

Am tök gáz már rá se merek nézni,mert vki elmondta az egész osztálynak és egésznap ezzel b*sztat mindenki.OLyan éretlenek XD

2011. máj. 17. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok ,hát ezt a pasival kell megbeszélni 4 szemközt ahol csak ti vagytok,beszéld meg vele,egyszer én is bevallottam egy fiunak h szeretem,telefonon 3 év a korkülömbség akkor még csak 5-ödikes voltam,de már kiszerettem belőle,mert reménytelen szerelem volt.Ja és ő is elmondta a haverjának és az tovább adta,mindenki ezzel szivatott,tök szar volt,főleg ugy hogy neki még csak nem is tetszettem,sokat sirtam miatta,de az van ezt kell szeretni:(,de attól neked még lehet Happy End,először is beszéld meg a pasival ahogy már irtam is,ha megbeszélted,vagy ha nem azt is lehet h más fiukkal kezded,velők legyél jóba és azt fogja hinni kiszerettél belőle,és fog közeledni hozzád,persze ez nem biztos,de gondolj csak bele minig az kellnekünk aki elérhetetlen,nem igaz?sztem a pasik is igy vannak ezzel,akit könnyen meglehet kapni az nem kell csak az akit már nem,de ezt csak azután tedd mi után beszéltél vele tök őszintén 4 szemközt,majd még irok:)sok sikert:)
2011. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!