Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy flörtöljek a mekis eladóval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy flörtöljek a mekis eladóval?

Figyelt kérdés

Már szemezgettünk egy párszor. Sajna ö hátul dologzik, csak néha jön elöre kiszolgálni. Remélem ha megyek és meglát, akkor elöre jön és esetleg............ most már elhatároztam,hogy megszólítom, vagy legalább kezdek valamit. csak nem tudom, h h . erre várnék segitséget.

lány vagyok.


ide nem illö válaszokat nem kérek


köszönöm.


2011. máj. 15. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
ha miskolci vagy akkor ne...:D
2011. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha ott lesz pultnál akkor menj oda kérj valamit és kérdezz tőle közbe valamit hogy mióta dolgozik itt, vagy valami hasonlót

erre biztosan veszi a lapot

aztán ha mégsem akkor másik nap szintén oda, és kérdezd meg hogy mikor lesz szünete mert van egy kis időd most és egyedül unatkozol

ha erre sem reagál akkor meg hagyd ott :D

2011. máj. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem tudnád előre hívni valahogy inteni neki?

nem tudom, vagy legfeljebb leirod egy lapra a telószámod és miközben kérsz kaját odaadod a kiszolgáló gyereknek hogy adja oda neki

2011. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérem a sült krumplid elvitelre.

Megfoghatod a hamburgereim ;)

Dolgozzuk majd le együtt a menüt.

...

Vagy a klasszikus "Mikor végzel?"

2011. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak nem az Örs vezér téren lévő mekiben van ez a csaj? Akkor lehet hogy én is ismerem! :)
2011. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nielindi ***** válasza:
mondd neki, h te is BTK-s vagy.
2011. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem az örs vezér téri. :)


köszönöm a válaszokat, de még várom a további ötleteket:)

2011. máj. 15. 21:19
 8/10 anonim válasza:
amikor felveszi a rendelést mondd ezt: egy bigmac menu, egy nagy csokis shake és a telefonszámod :DD erre remélhetőleg veszi a lapot
2011. máj. 16. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha utána a telószámot is ki kell fizetni akkor lehet, hogy nem veszi a lapot. :)
2011. máj. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kérek egy kolbászburgert :DD [link]
2012. szept. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!