Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvált nőként összejönnétek-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nőként összejönnétek-e egy nős férfival vagy a magányt választanátok?

Figyelt kérdés

Egy középkorú nőnek udvarolna egy férfi,aki házas.Már 1éve tetszik neki a nő,de most kezdett el jobban érdeklődni iránta.A nő elvált,de volt egy 9 évig tartó kapcsolata, ahol a férfi szintén nős volt,csak ott nem volt gyerek. Már akkor szembe fordult az elveivel,hogy egy házasságot nem szabad tönkretenni e, de az már eleve nagyon rosszul működött. De nyíltan az utcán mégsem mehettek ki.

Na most a lényeg : az új pasi valószínűleg azért jóban van a feleségével, mert elmondta ennek a nőnek h reggelente csinál neki kaját. És azt mondta h ki kell használni az életet. Szóval a nő neki csak második lenne. Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatban ,ahol nem lehet mások előtt felvállalni egymást?? A nő gondolkodik mert nem akar második sem lenni, de vágyódik azért a szerettetre !


2009. márc. 12. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ilyen helyzetbe kerülnék semmiféleképpen nem mennék bele ilyen kapcsolatba.Hogy miért?Elmondom a véleményem.Igaz én még csak 18 vagyok de belegondolva a dologba elvileg te vagy neki a második és nem a felesége.Én addig biztos nem mennék bele abba a kapcsolatba amíg el nem vált a feleségétől.És ez nemhogy tisztességtelen de gerinctelen dolog lenne ha te kavarnál egy másik nő férjével vagy hogy ő csalja meg a feleségét.Főleg ha veled is akar kapcsolatot nyilván nem egy hüséges fajta vagy a feleségét nem szereti.Mond meg neki hogyha komolyan gondolja a dolgot veled vagy ha téged jobban szeret váljon el a feleségétől.Főleg hogy gyerek sincs ami a feleségéhez kösse.Ha elválik a feleségétől utána már nem kell titkoloznotok összeköltöztök és azt csináltok amit akartok.De ha igy fojtatodik tovább biztos nem lesz jo vége!
2009. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!