Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hogy ne bántsanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hogy ne bántsanak?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Pár hónappal ezelőtt megmondtam az egyik barátnőmnek,hogy már nem akarok a barátnője lenni és ezen rögtön sirni kezdett,pedig ő volt mindig másokkal, és ebbe belefáradtam,ráadásul van neki egy idegesitő ikertestvére aki maga az ördög. mikor még barátnők voltunk akkor is mindig bántottak és most h már nem vagyunk barátnők állandóan kibeszélnek a hátam mögött és röhögnek rajtam meg ugráltatnak és mindenféle hazugságokat terjesztenek rólam,de én túl félénk vagyok ahhoz h megmondjam nekik elegem van a kis játszmáikból, és többnyire emiatt is vagyok könnyü préda a számukra.Mit tegyek ez ellen h ne érezzem ilyen pocsékul magam?
2011. máj. 16. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress másik iskolát.
2011. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már mondtam a szüleimnek h irassanak át ,de ők nem akarnak
2011. máj. 16. 15:31
 3/10 anonim ***** válasza:
én is voltam már iskolában,hasonló helyzetben.vagy válts iskolát,ha megoldható meg volna kedved. ha nem váltasz,akkor annyit tudok javallani,hogy nézd őket levegőnek. szarj rájuk,és ne vedd fel,mit csinálnak,meg mondanak. hidd el ,sajnos van tapasztalatom az ilyenekben,hogy előbb-utóbb abba fogják hagyni,ha látják hogy nem reagálsz rá. mert ez számukra csak addig jó buli,mig téged láthatólag bosszant,és cikibe lehet vele hozni. esetleg ha tudsz,barátkozni próbálj meg másik bandával. mert az nemárt egy ilyen helyen ha az embernek vannak spanjai.
2011. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az a helyzet, ha megmondanád nekik akkor még jobban piszkálnának, sajnos az emberekre ilyen korban túl jellemző, h csúfolnak mindnekit. engem is szivattak..hát én próbáltam nem odafigyelni rájuk..persze nem hagyták abba..de szerencsére volt pár igaz barátom , akik ezt feledtették velem.

Furák a szüleid, h figyelmen kívül hagyják..

2011. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

meg mondom őszintén h én is jártam már így nem is egyszer

és is nahari kis beszari voltam

nem szabad az lennni

vedd fel a kesztyűt és vágj oda nekik

keresd meg a gyenge pontjukat és ott árts neki

ha látják h kemény vagy akk nem hiszem h bántanak többet

2011. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem hadják figyelmen kivül csak állandóan biztatnak h szóljak rájuk ezért,de akkor még jobban csesztetnének
2011. máj. 16. 15:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Keress másik barátnőt, őket meg hagyd rá. Hadd mondják. Akármit csinálsz, te leszel a hibás. De ha lenne egy másik nagyon jó barátnőd, akivel ellennél, akkor már nem is izgatna a dolog
2011. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már kerestem egy másik barátnőt,csak azzal az a baj h szinte az egész osztály nem birja
2011. máj. 16. 19:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedben ott van a válasz, "eleged van a játszmáikból...ezért vagy könnyű préda" -> megoldás, elengeded a füled mellett akármit is csinálnak, és igyekezz csakis önmagaddal foglalkozni. Ha sikerül békét lelned magadban, és megtartanod büszkeséged előbb utóbb mindenki melléd fog állni, mert látják hogy te vagy az erősebb, ők meg nyugodtan pukkadjanak meg.
2011. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És mégvalamit, te önmagadért felelsz! Szóval ha ők viccelődnek rajtad, fogd fel úgy hogy kitüntetnek figyelmükkel, mert te más, jobb vagy mint ők :)! Tartsd meg önbecsülésed és tiszteld magad. Ez egy kihívás hogy félre, semmibe tud venni őket.
2011. máj. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!