Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik helyszín a legalkalmasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik helyszín a legalkalmasabb egy csajjal való megismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Msn-en megismerkedtem egy csajjal és már sikerült egyszer találkoznunk, elmentünk moziba. Szerintem nem volt annyira lenyűgözve. Hova hívhatnám el ahol jól megismerkedhetünk és ahol jól érezhetjük magunkat?
2009. márc. 12. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kajáldába,parkba....nem tudom.Szerintem a legtöbb dolog nem a helyszinen mulik hanem rajtatok.
2009. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

2őtöktől függ h mien téren érzitek jól magatokat.

Ha nyugisabb a csaj akk először hívd fel magadhoz de ott nehogy elhamarkodd a dolgot.:D beszélgessetek.

Koncert pl. ha szereti a műfajt.

Kissebb összejövetelek a környéken pláne nyáron.

Sok sikert.! ^_~

2009. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én általában beviszem a városba sétálni, vagy esetleg biliárdozni. Szerintem több nem is nagyon kell.
2009. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én például imádok sétálni.Céltalanul :) Mindegy hová csak sétáljunk,hidd el nagyon sok mindenről tudtok beszélgetni egy kiadós séta alatt :) Kisebb az esélye a kínos csöndnek,több minden juthat eszedbe.:) Mellette alkalmas testmozgásra,illetve ha kellemesen elfáradtatok hívd be egy közeli kávézóba és hívd meg egy italra!:) Sok sikert!
2009. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A séta sztem is jó, ráadásul sétálás közben nem annyira kínos a "kínos csönd" . :D:D:D:D
2009. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

A legszebb lányt (persze a feleségemen kívül nyílván hogyne természetesen persze de még hogy.) egy kávézóba hívtam meg és kint a teraszon kb 4 órát beszélgettünk. Nem mozdultunk mi onnan sehova se...


Ha a lány szimpatikus és egy "hullámhosszon" vagytok, akkor tök mindegy hova hívod meg. A duma a lényeg, amivel eladod magad. A mozi speciel pont rossz döntés volt. Csak ültök egymás mellett és bámuljátok a filmet. Ez akkor jó randinak, ha már ismeritek egymást több ideje...



25/f

2009. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Msn-es ismerkedés necces. És legalább közel laktok egymáshoz? Mert akkor tényleg jóötlet egy séta.. vagy ilyesmi..

Amúgy honnan veszed,hogy nem volt annyira lenyűgözve?

2009. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy nem volt lenyűgözve mert beszéltem a barátnőjével. De a déta tényleg jó ötlet. Köszi a tippeket mindenkinek! :-)
2009. márc. 13. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!