Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az idősebb pasikat hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb pasikat hogy lehet a legkönnyebben elcsábitani?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, hogy visszafogottabbak, pedig ugy látom, hogy bejönnék neki, de mintha félne valamitöl. Mit tegyek?
2008. febr. 17. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz idősebb pasin? És te hány éves vagy?

Egy 16 évesnek a 25-30 éves is idősebb. A 30 évesnek megint más. Pontosítanád?

2008. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsi tényleg az lemaradt!Én 26 vagyok ő meg 38 éves!Baromira vonzodom hozzá de félek hogy neki lehet tul fiatal lennék és ezert tartoztatja meg magát!Nem tudom!
2008. febr. 17. 14:26
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia! Én 26 vagyok, és egy 51 éves pasival volt rövid viszonyom. Őszintén nem nagyon kellett csábítanom, mert totál beindult a koromtól, meg attól, hogy olyan "kislányos" voltam, mármint hozzáképest persze. Folyton azt mondta, hogy totál odavan a "fiatal testemért. stb" :)

Igazából ötleteket enm nagyon tudok adni, bocsi, sztem jobb lett volna, ha mondtad volna itt, hogy pontosan mennyi idősek is vagytok.

2008. febr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A 38 nem túl sok a 26-hoz. Alig több mint 10 a különbség. Szerintem ha sok lehetőséget adsz neki a közeledésre, előbb-utóbb észreveszi hogy bejön neked.
2008. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szeritnem ha bejösz neki akkor nem kell elcsábitani ha meg nem akkor nem. egyik barátnőm is jártt 16 évves idősebb pasival és nem kellett elcsábitania, a lényeg hogy magadat add ne játszd emg magad csak azért hogy bhegyere neki,ha ugy tetszel neki akkor ugy is megkapod ha meg nem akkor nem.
2008. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon kell csábítani... de valahogy jelezni igen. Lehet, hogy nem mer kezdeményezni, mert tart valamitől.
2008. máj. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!