Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék feltűnni neki! Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék feltűnni neki! Csak hogyan?

Figyelt kérdés
van egy fiú...igazából nem ismerem mert buszmegállóban szoktam látni de egy városban lakunk meg minden...és szeretném ha felfigyelne rám...csak az a kérdés hogy a figyelmét hogyan irányítsam magamra?
2009. márc. 13. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdj el vele beszélgetni...

Vagy a "leesik" a könyvem nevű csábító eszköz!

De én még mindig a beszélgetéstjavaslom!:p

2009. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik egy srác aki a buszmegállóba szokott lenni-) Szóval aztkell tenned hogy sokat nézd,mosolyogj rá...és ha őis figyeltéged..látod hogy tetszessz neki vagy valami menny oda hozzá és köszönj neki..

Pl:köszönsz=megkérdezed melyik suliba jár=stb..

2009. márc. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vihorássz hülyén, öltözz rózsaszínbe, és dobáld a hajad, ha van.
2009. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uszísd magadra a rohamrendőrséget:) Na erre garanciát vállalok, hogy észre fogja venni!. Óh, nehogy kihívd őket!
2009. márc. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!