Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sebhelyes arcú lányok? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sebhelyes arcú lányok? (lent)

Figyelt kérdés
Lányok, van-e közöttetek olyan, akinek nagyobb feltűnőbb sebhely van az arcán, vagy egyéb látható helyen, és ez hogyan befolyásolja életetek menetét, főleg a férfiakkal kapcsolatos pozitív-negatív tapasztalatok érdekelnének!
2011. máj. 21. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerencsére nekem régi és alig látható inkább már csak tapintható. de úgy veszem észre hogy akinek van azt előre elítélik bunkó módon..
2011. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anette_o ***** válasza:

Aki szeret azt nagyon nm fogja erdekelni az a sebhely....szzepseg hibba :D

Nekem az egyik labamon van es a homlokom egy vagas hely

2011. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindig kikapartam az arcomon a sebet, így maradt heg vagy valami pirosas-lilás folt.

Ezt egy kis alapozóval halványítani lehet. De senki sem tökéletes,úgy gondolom. És nem baj, ha Te sem vagy az!:)

A férfiakat meg egyáltalán nem zavarja, hisz aki szeret az ígyis elfogad.:)


(lehet túl tipikus válasz volt, de ha ennyien hajtogatják, gondolj bele..lehet van benne valami)

2011. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
mindkét lánytestvéremnek sebes az arca, csak az egyiknek az állán, a másiknak a homlokán van a helye, igazából alig látszik, de sosem volt ettől problémájuk
2011. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
nekem van egy osztálytársam, egy gyönyörű 19 éves csajszi. a két melle között van egy nagy és igen csúnya heg, de senkit nem érdekel, tapadnak rá a pasik (: ebbe azért szerintem belejátszik az is, hogy soha nem próbálta meg takargatni, nyugodt szívvel vesz fel mélyebben dekoltált felsőket, nem foglalkoztatja, ki látja a sebét.
2011. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A hegek és különböző emlékek, csak esztétikai szempontból kerülhetnek vélemény alá


Engem nem izgat se egy égési heg se másból fakadó, viszont ha sebes azért szólnék neki.

2011. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nos, felsoroljam?


Van egy nagy heg a ...-omon ;) És ezt csak a barátom látja.


De lássuk csak, van még egy a térdemen: ez engem semmiben nem befolyásol és nem is gátol semmiben.


És talán a leglátványosabb a dekoltázsomon lévő: ez sem zavar. Sőt, sokszor rávezeti a fiúk tekintetét, ilyenkor elmondom mindig milyen jó kislány voltam ,és ennek köszönhetőek a háborús sérüléseim.


Sosem volt semmi probléma a hegeimmel (esztétikai gondok), és nagyon kevesen akadtak fenn rajta. Szerencsére én olyan típus vagyok aki a hátrányait pont, hogy előnnyé kovácsolom. Így a sérüléseim történetei nagyon jól elszórakoztatják a társaságot. Sőt a fiúknak nagyon imponál az mikor megjegyzem milyen rossz lány voltam én :)


Ha úgy gondolog, hogy téged az arcodon lévő gátol ,akkor csak azt tudom mondani, hogy neked semmivel sem jobb vagy rosszabb mint másoknak. Mindenkinek megvan a maga keresztje amit hordania kell. Mindenkinek a saját feladata, hogy a hátrányait maga mellé állítsa és a legerősebb fegyvere legyen. Kell valami ami megkülönböztet minket a többi lánytól/fiútól. Azt elismerem, hogy egy olyan sérülés, amit az arcra kap az ember nehéz méltósággal és büszkeséggel hordani, de akinek ez sikerül az mindannyiunk közül a legcsodálatraméltóbb ember lesz :)


21/L

2011. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az szám szélén van egy fél centis heg, mert behúztak egyet. A párom nem hagyott el. :D

És már a kezdetek kezdetén sem zavarta, hogy az egyik felső középső metszőfogamból letörtek egy darabot, ezért fogpótlásom van. (Na jó, ez nem sebhely, de amíg nem lesz pénzem, hogy végleges legyen a pótlás, addig közelről egy vigyornál jól látszik.)

Szóval engem nem zavar, nem okozott problémát.

A húgomnak a homloka szélén, halántéka felé van egy "herripotter-sebhelye", de úgy tűnik, így is be tud pasizni. xD

2011. máj. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik lábamon van egy bőrhibás folt, mert még kisgyerekként leforráztam. Szerencsére télen nem látja senki, de nyáron elég látványos. Ennek ellenére nem zavar. Szerencsére semmiben sem befolyásol az életben:)
2011. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nővérem 10 évesen magára húzta a forróvizet a fél arca kicsit megégett ,de 1 plasztikai sebész valamennyit tudott rajta javítani.Hosszú haja van és oldalt próbálja takarni ,de nem feltűnően csúnya a heg..Van 3 gyereke és férja akivel 10 éve boldog házasságban élnek.Előtte volt neki jópár kapcsolata.Mondhatni nem olyan rossz a helyzet mint ahogy kinéz.
2011. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!