Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit gondoltok az olyan lányokról, akiknek ilyen láncos táskájuk van?

Figyelt kérdés

[link]


Valami ehhez hasonló.

Lehet még gyakran látni fekete vagy fehér egyszerű táskát, félgömb/pont formájú ezüst vagy arany színű díszítéssel...talán az is beugrik nektek!!! Most arról nem találtam képet.


2011. máj. 24. 04:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerinted a fiúk a táskádra kíváncsiak?
2011. máj. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 da97 válasza:
szerinet mtök jo senki sem fog vele foglalkozni mivel tudni illik izlések és pofonok kinek tetszoik kinek nem de egyik fiud és közéd sem fog állni
2011. máj. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szexi kis táska de kiverni nem tudnám rá.
2011. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
pont leszarom, hogy milyen a táskája a lánynak :D inkább sütni, főzni tanulj meg :D
2011. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Te is nagyon unatkozhat, ha ilyen hülyeségeken gondolkodsz. A fiúk pont leszarják, hogy milyen a táskád. Sztem ha egy ilyen lenne nálad egy napig és másnap megkérdeznéd a barátodat, hogy milyen táskád volt előző nap, tökre nem fog rá emlékezni, mert nem is érdekli...
2011. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sosem nézem meg egy nő táskáját, tojok rá nagy ívbe....nem is tudom, ezt komolyan gondoltad hogy ez érdekes egy fiú számára? :D
2011. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát nem nagyon értek ehhez.... Biztos jó :D

Kb. leszarom kinek, milyen táskája van :D

A lány jelleméhez miben kapcsolódik amúgy a táska jellege?

Nekem elég ha magára igényes, ápolt a lány. A táska, ruha, frizura kérdés egyáltalán nem fontos :)

2011. máj. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rajosan vereti a bula xĐĐ
2011. máj. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

11.42 neked mit jelent, az hogy ápolt és igényes, ha nem a kinézetre vonatkozik (ami ruha,frizura,stb.)?

Amúgy te hogyan öltözködsz?

2011. máj. 24. 14:48
 10/13 anonim ***** válasza:

11:42 vagyok


"neked mit jelent, az hogy ápolt és igényes, ha nem a kinézetre vonatkozik (ami ruha,frizura,stb.)?"


Diszkrét smink, kellemes parfüm, az alakjához illő ruhát hord és nem olyat amit másokon lát, de neki nem áll jól. Pozitív ha összhangban van magával és az öltözködése tükrözi a személyiségét. Az igényességhez tartozik az is hogy egy nő ne hízzon el nagyon. Kivétel most a betegségek, hormonális zavarok miatti túlsúly.

Ettől függetlenül egy duci lány is öltözhet csinosan, de sokan azt hiszik hogy az a csinos, ha minden kilátszik. Ezért szoktak dagi lányok haspólót hordani mell alatt bővülő felsők helyett. Egy nő a legújabb divat nélkül is kelthet olyan benyomást egy férfiban ami vonzóvá teszi. Végül is a jellem és a kisugárzás a fontosabb mint egy márkajelzés. Ami nálam még elég taszító az a csokibarna szoláriumos bőr platina szőke hajjal. A 3 centis tűhegyes karmokat se nagyon tudom diszkrét nőn elképzelni. Viszont az arcokon levő pihékkel nem árt, ha kezd valamit az illető leány. Ilyesmikre gondoltam :)


Én személy szerint a hétköznapokban sportosabban öltözködöm, de van, hogy szövetnadrág, bőrcipő, ing összeállítást is hordok. Szóval alkalomhoz illően :)

2011. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!