Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Hónapokig fűtöttem egy lányt,de azt a választ kaptam,hogy legyünk csak barátok.

Össze is jött egy pasival,én meg leléptem,ahogy kell.

Ez volt januárban.

Mostanában sms-eket küld,hogy találkozzunk,én pedig visszaírtam neki,hogy ne velem találkozzon,hanem a pasijával.Erre ő:engem szeretne látni...

Mit csináljak?

Legyek papucs,és menjek el hozzá,vagy hagyjam a francba?


2011. máj. 24. 09:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szerintem találkozz vele, de ne hagyd, hogy Rádnyomuljon, ha esetleg így történne.. ne higgye azt, hogy te mindig ott leszel.
2011. máj. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Találkoznék vele, ha adódna alkalom, megdugnám, aztán ennyiben maradna. Többet nem érdemes tervezni vele.
2011. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
2. a menő:) egy patront megérne aztán küldd el a pics@ba :D
2011. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Korotok?
2011. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

És ha benyomja nekem megint ezt a "barát"dumát?

Akkor befonom a hajamat!:)

2011. máj. 24. 10:08
 6/25 anonim ***** válasza:
Az a vicc hogy a pasik elküldenék a pi csába büszkeségből. De ez egy kivételes helyzet amikor (ép) biztos tényleg te kellesz neki. Szopacs a lányoknak hogy így működnek. Sokszor nem is azt választják akit akarnak, amikor meg rájönnek hogy mégis csak azt kellet volna, már csak büszkeségből sem akarja őket a pasi.
2011. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, sztem is egy póbát megér, de ha jön a barát szövegével akkor megint csak játszani akar veled, akkor már nem éri meg.

Lehet h féltékennyé akart tenni h összejött vkivel és ráébreszteni h tegyél már vmit...és most úgy érzi eleget várt és összekar jönni veled..kitudja?nem?

2011. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ki érti a nőket? Nem férfi logika alapján működnek. Bármi lehet.
2011. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom..de ilyenkor mindíg eszembe jut a "nincs ló,jó a szamár is"-közmondás..:S
2011. máj. 24. 10:21
 10/25 anonim ***** válasza:

Ha benyögi a barátos dumát mondd ezt: nekem már vannak barátaim, benend a nőt láttam meg.Mindig bejön, amx a csaj buk be téged ennyi.

21f

2011. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!