Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit érezhet? Lelkifurdalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit érezhet? Lelkifurdalást? Megilletődött?

Figyelt kérdés

Volt randim egy lánnyal, elötte ismertük egymást baráti szinten pár hónapja. Sajnos ezután "sosem volt rám ideje". Vagy koptatott, vagy tényleg nem, de elvileg tényleg voltak elfoglaltságai. Amikor 3 hónap elteltével irtam megint, hogy mivan, lecseszett hogy miért nem értem meg hogy nincs szabad délutánja, ha akarok valamit irjam meg. Megirtam...

és egy hónapja nem válaszol. Pedig azelőtt jól elvoltunk meg minden. Közös bevásárlások stb. Ennyire elrontottam valahol valamit? Vagy ez most a "nem volt nagyon meglepve a Keresztapa, amikor megkérted a lánya kezét? - Dehogynem. Még a revolver is kiesett a kezéből" eset?


2011. máj. 26. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyertelmu helyzet. Nem akar veled tobbet talalkozni, es igy raz le. Gondolom a randi utan dontott igy. Megesik. Viseld ferfikent es ne keresd tovabb, vannak mas nok is.
2011. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem túl elkapkodott dolog első randi után (ami nemis volt randi csak találkozó) dönteni?
2011. máj. 26. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem tetszel neki akkor nem, nemaz :)
2011. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lol. Mi az hogy 1 randi után? És a többi akárhány hónap amíg beszélgettek vagy akármit csináltatok.


Feltételezem az is beleszámít abba hogy ítél meg téged, nem pedig csak a randi. De egyébként 1 randi után is simán lehet, ha nem tetszel.

2011. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, hogy miert raz le, annak ezer oka lehet. A noi logika bonyolult. A jelek viszont tok egyertelmuek, reszerol vege van. Ez van. pont.
2011. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!