Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3hónapja ismertem meg a fiút,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3hónapja ismertem meg a fiút, rokonlelkek vagyunk és megbeszéltük, hogy csak szex és más semmi! Netán csak szexkapcsolat volt? ! Vagy lesz még valami?

Figyelt kérdés

MIvel ö is sokat csalódott meg én is!megtörtént de nem hív azóta én sem kersem.. azt hittem sima ügy ez a szexkapcsolat:/..nemtudom eldönteni,hogy mit érzek iránta...tudom róla,hogy nem szereti kimutatni az érzelmeit tudom mert én is ilyen vagyok és írtam is h rokonlelkek vagyunk...anno még beszéltünk erröl "h jó nekem így singlen" neki pl ez volt a véleménye: -ezért nem kell nekem igazán már semmi és senki

mert, ha kell valami azt ugyse kapod meg elengeded és nem kell akkor utánaa meg már igen f*szság ..f*szok az emberek ...!! "

Amúgy meg azt érzi ,hogy én nem akarok tőle semmit..de közbe meg ugye nem tudom eldönteni..milenne ha komolyan elbeszélgetnék vele erről??! lehet hogy ö is így van vele mint én...jaj bonyolult ez már nekem:D :S lehet ,hogy hagyni kéne az ilyen dolgokat ...hmmm!


2009. márc. 16. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Lehet hogy ő is elakar beszélgetni erről..

Szerintem kérdezd meg valahogy hogy nem e akar dumálni erről..ha nem akar biztos nem vág ki a házból:)

2009. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát?Jó kérdés.Szerintem óvatosan beszélgess el vele,mert sokat csalódott,gondolom bizalmatlan is.Egyszer velem is történt ilyen és képzeld,ő a férjem.:)Kemény 5 év van a hátunk mögött.Sok sikert!
2009. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeteket...:]

Beszéltem vele és közben rájöttem,hogy jobb ha nem lesz semmi..úgy mondd semmi komolyabb..

Ö azt mondta ,hogy nem akar senkit...de viszont én megkérdeztem tőle,hogy szereti a volt barátnőjét még ? érzem azért mertem rákérdezni...és hoppáléé igazam volt hiányzik neki...:):( Szerintem itt vége is ennek a kis történetnek:] tovább élem a kis single életemet :] amugy rájöttem, hogy K*rva jó:D

puss

2009. márc. 19. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!