Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mire véljem? Lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Lányok veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, most ismertem meg, még nem járunk. Egyik ismerősöm pedig látta kézen fogva sétálni egy másik csajjal.. Tudom, hogy nem kérhetem számon e miatt, de azért ez zavaró. Első barátom, szóval nem tudom, hogy ez így oké? mert mondom még konkrétan nem járunk.

Csak szeretném tudni mire kell felkészülnöm, mert szerintem, ha igazán tetszem neki, nem sétálgat más lányokkal. Persze olyan ötletet is hallottam, hogy lehet még nem tudja eldönteni melyikünk tetszik neki jobban...

Van ilyesféle tapasztalatotok?


2011. máj. 27. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem jártok akkor mi közöd hozzá hogy mit csinál más lányokkal?

Természetesen jogodban áll megkérdezni van-e barátnője.

2011. máj. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez leves:S

Ne haragudj, hogy így mondom de az ilyenfajta fiúktól ne várj sokat.

Aki nincs tisztában azzal, hogy "ki tetszik neki", az tutira csak szórakozik.

Egyet jegyezz meg: a fiúnak el kell kényeztetnie a nőt, és ha az elején is bunkó, és nem törődik veled hagyjad ott.

2011. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

am már párszor csók is volt..

Tudom, hogy semmi közöm hozzá! Csak érdekelne másokkal is megesett-e ez?

2011. máj. 27. 21:36
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon figyelmes, és azt gondoltam tényleg tetszem neki.. de lehet, tévedtem! :/
2011. máj. 27. 21:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért némi közöd csak van hozzá. Ha úgy néz ki akar valamit tőled, akkor szerintem fontos ismerni a játékszabályokat... Én pl tudni szeretném, ha nem csak velem osztja meg az ágyát. Kicsit előre szaladtam, de ez lenne e lényeg. Hogy mindenki nyílt lapokkal játsszon egy kapcsolatban. Akármilyen is ez a kapcsolat. Szerintem így fair.
2011. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Tedd féltékennyé és megtood. Flörtöj ismerkedj menj el bulikba és ne légy ennek a srácnak elérhető. Ha hív ne vedd fel mindig a telót, ha kérdi ráérsze néha mondj nemet és igy lehet hkönnyeb. De am semmi közöd hozzá ugyis megfogod tudni az ismerős lehet h be akar keverni de nemtoom ezt csak te tood na mind1 szval csináld amit mondtam sztem egyébként nem érdemel meg téged
2011. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet szakítok vele, nem tetszik nekem ez az egész.. és valahogy amúgy sem vagyunk egy hullám hosszon :(
2011. máj. 29. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogy szakítasz vele, ha nem is jártok?? Meg különben is, annyit írtál, hogy most ismertétek meg egymást... nem lehet, hogy neki már azelőtt is volt barátnője, hogy téged megismert, és csak kedves akart lenni, esetleg barátkozni akart?

Velem történt már ilyen, csak épp fordítva. Már régóta volt barátom, és egy szórakozóhelyen a barátom kiment egy haverjával beszélgetni. Addig egy számomra teljesen ismeretlen srác leült mellém, és elkezdtünk beszélgetni. Kedves volt, aranyos, nem volt bunkó, gondoltam, miért küldeném el? Aztán amikor visszajött a barátom a srác teljesen felháborodva nézett rám, hogy én csak hülyítem őt, és hogy ne játsszak az érzelmeivel... 5 perce ismertem és arról beszélgettünk, ki melyik sört szereti... -.-"


Ezzel az egésszel csak azt akartam szemléltetni, hogy kicsit gondolj bele, hogy hányadán is álltok, mielőtt bármit tennél, nehogy hülyét csinálj magadból.

2011. máj. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

hát azért annyira komoly a dolog, hogy tudjam, nincs barátnője, és minden más nap találkozunk... Szóval még nem mondtuk ki hogy járunk.. De lehet, hogy ő ezt nem is gondolja komolyan!?

Már teljesen el vagyok bizonytalanodva.. habár a családját bemutatott..

Egyszer úgy érzem komoly a dolog, máskor meg, hogy csak kihasználja, hogy még nincs tapasztalatom ebben az egészben :/

2011. máj. 29. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!