Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak egy olyan lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Mit mondjak egy olyan lánynak, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés
Egy iskolába járunk, de nem ismerjük egymást, viszont többször "összeakadt" már a tekintetünk. Szerintetek mit kéne mondanom neki, egyáltalán hogy menjek oda hozzá úgy, hogy ne támadjam le nagyon? :/
2011. máj. 28. 23:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mond hogy szia. bejössz nekem. hogy hívnak?
2011. máj. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én is ilyen helyzetben vagyok:D
2011. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Álljunk össze mint két kicsi legó.
2011. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nehéz elképzelni, de tényleg komolyan gondolom, és nem kretén válaszokat szeretnék kapni.
2011. máj. 28. 23:25
 5/20 anonim ***** válasza:

Huzd meg a haját, amikor elmész mellette és kacsints rá.:) És minden heten tobbszor.:)

Nincs valami szakkör ott, amire jár, es amire Te is mehetnel?

(35/L)

2011. máj. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked is matek órád lesz?

2011. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
azt hogy : Én kő kemény vagyok. Pofán verjelek?
2011. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Megkérdezhetem fiú vagy-e vagy lány?
2011. máj. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és a szakkör dolog azért sem működik, mert két évfolyammal alattam jár a lány.
2011. máj. 28. 23:29
 10/20 anonim ***** válasza:

Nalunk az egesz iskola egy korus volt, minden evfolyam...

Meg volt oylan szakkor, ami nem kotosdott evfolyamhoz, meg voltak szabdidos sporttevekenysegek, mint kosarazas, itt is minden evfolyam egyutt volt... Nektek nincsenek ilyenek a suliban?

Akkor csak egy megoldast tudok. Csinalj egy szép névjegykártyát a mailcimeddel, és szolitsd meg, hoyg szokott-e netezni, vagy szeret-e netezni. ÉS ha igen, akkor mondd neki,hogy ha van kedve, irjon Neked. És add oda a cetlit, de aztan gyorsan menj el.:)

(35/L)

2011. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!