Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon bejön nekem. Hogy mondjam meg neki hogy bejön?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy? Milyen környezetben szoktatok találkozni?
2009. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Hát. Ezt így nehéz lenne megválaszolni... Több infó?
2009. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

hazajottek a fiatal gatlasos emberkek :))


menj oda beszelj vele es mond meg neki h figyu regota nezlek es nekem nagyon bejosz akarsz velem jarni

2009. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
szerintem csak igyekezz a közelébe kerülni, beszélgess vele sokat, menjetek el bulizni, vagy igyatok meg valamit... nem kell ezt mindig kimondani. lánynak meg főleg nem. legyen már egy kis költőiség. titokzatosság.. valami. na
2009. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A következőt tudom elképzelni. Megvárod, míg egyedül lesz és:

"Hello, nagyon bejössz nekem, mit szólnál, ha suli után beülnénk és elhörpintenénk egy meggymárkát?"


Például


25/f

2009. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Hogy mondjam meg neki hogy bejön?" elöszöris kinyitod a szád és levegőt kifujva hangszálaid meg szád alakjának változtatásával + egy kis nyelvmunkával megformálod a szavakat és elmondod neki h "bejösz nekem" ha barát barát fog maradni ha töbet akar töb lesz ennyi
2009. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
13 vok és ő 1,5 évvel öregebb nálam suliba és edzéseken szoktam vele találkozni.
2009. márc. 18. 20:06
 8/8 anonim válasza:

ugyanez a problémám :D

de végülis ez önbizalom kérdése

beszéltetek már?

hanem akkor vmi kis észrevétel után beszélgess vele mint pl focis polo van rajta amit te is szeretsz

hé teis szereted? láttad a multkori meccset?

jo gondolom nem vagy foci rajongo de ez csak egy példa

én avval a sráccal aki nagyon bejön multkor például a kulcstartóimról beszélgettünk XD feleetébb érdekes volt:D

de ökérdezett rá h ez meg ez honnét van^^.

2009. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!