Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Van egy fiu de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Van egy fiu de nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiu aki nagyon, de tényleg nagyon nagyon tetszik! Én kézilabdázom, és ő is így a csapataink szoktak egymá sellen játszani így csak ott találkozok vele.Már elsőlátásra belezúgtam.

De szerintem ő még a nevemet se tudja, de én tudom az övét.

Azon gondolkodom hogy jelöljem be facebookon de utána mi lessz?


előre is köszönöm a válaszokat. : )


2011. jún. 4. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

ne facebookon jelöld be, hanem élöben menj oda hozzá.

nálam biztos nem a pozitív dolgok egyike ha facebookon/iwiwen akar valaki ismerkedni....

2011. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

felejtsd el a f@szbúkot

megvan a közös téma: a kézi

Mások mit meg nem adnának érte ha ennyire nyilvánvaló közös témájuk lenne. Esetleg kérj tőle véleményt vagy tanácsot vagy csak egyszerűen hívd meg egy üdítőre edzés után.

2011. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De annyira nem ismerjük egymást.ÉS én amondó vagyok hogy a fiu kezdeményezzen nem a lány.Szóval ezért se tudom.MEg mi van akkor ha be sem jövök neki?
2011. jún. 4. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Mai világban már egyáltalán nem meglepő vagy ritka ha a csaj kezdeményez. Ha megpróbálod legalább megtudod, ha nem akkor lehet sose fog kiderülni, hogy bejössz-e neki.
2011. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne bejelöld, hanem inkább vedd fel msnre vagy írj neki levelet, ha már neten keresztül próbálkozol. Amúgy fontos kérdésem lenne, hánny éves vagy?
2011. jún. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, akkor jelöld be azon a k.rva f.szbúkon és várd a csodát.
2011. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!