Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdjek hozzá? ( Rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek hozzá? ( Rövid kérdés, hosszú válasz. )

Figyelt kérdés
Barátommal meg még 2 lánnyal felfogunk menni mászkálni a városba, és ha esetleg befog jönni az egyik lány, akkor majd hogy kezdjek el vele flörtölni vagy miről kérdezgessem, miről beszéljünk majd
2011. jún. 5. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kor?
2011. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Moszuke ***** válasza:

lesz ott még 2 másik forma.. majd jön magától a téma.

ha mégsem.. gyerek kori hülyeségek.. kimeríthetetlen, tökéletes téma:)

hacsak nem vmi monitor fejű vagy/voltál

2011. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amennyire én megtanultam. Ennek úgy igazából belülről kéne jönnie. Tehát nem azon taktikázni hogy pl. na mit kamuzzak hogy bevágódjak. Végül is ugye ki kell mondani ami eszedbe jut mert szerinted az jó. Aztán lehet pofára esel, de majd tanulsz belőle.


És ugye ha folyton csak megjátszod magad meg stb. akkor előbb utóbb ez kevés lesz azt jól megszívod.

2011. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja másik meg általában értékelni szokták hogy próbálkozol, szóval túl vészes nem lehet.
2011. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyelj ha elmennek veletek mászkálni, akkor jó úton jársz.
2011. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor van pofára esés, ha a barátod jobban bejön a csajoknak, mint te. Légy kedves, udvarias és őszinte. Kérdezd meg mit szeret csinálni szabad idejében, sportol-e ezek jó kezdő kérdések. Legyél érdeklődő és hallgasd végig.
2011. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nemvagyok monitor fejű,hazudni sose szoktam, amúgy meg minek. Előbutóbb kiderülne az igazság. Hát amúgy meg haver itt mondja hogy lemeri fogadni hogy megsefogok mukanni, ő hívja a csajokat de olyan f*sz, hogy megse akarja mutatni őket, még egy facebook linketsem küldene.
2011. jún. 5. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:

A helyedbe én meg el se mennék...

Az ilyen meg nem is barát..milyen szemét már!

2011. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát mert azt mondja, hogy majd meglátom. Amúgy 15 vagyok :)
2011. jún. 6. 21:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Csinálj azt amit akarsz:)

De ha elmentél akkor mesélj!:D

2011. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!