Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért szívatnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szívatnak egy srácot csak szórakozásból?

Figyelt kérdés

A lány elhiteti a sráccal hogy szereti, de közbe csak szívatja. És tipikus példa, hogy akár skype-n, akár msn-en ahányszor csak csevegett a lány a sráccal, a jelenlegi pasiját elrejtette a háttérben, hogy hallgatózzon megtudjon dolgokat. A csajnak ez mire volt jó, mi volt neki ebben olyan élvezetes?


Miért szereti ezt minden nő csinálni?


2011. jún. 6. 00:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert éretlen gyerekes rib*ncok. Az ilyeneket messziről kerüld,vannak normális lányok is. :)
2011. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

sajnos volt velem ilyen és ez "belém idegződött"


Azóta félek ismerkedni, mert utána jól elvert a lány barátja. :((

2011. jún. 6. 00:12
 3/16 napietus ***** válasza:
és nem is tudtad, hogy van barátja? ez szívás...eleve bunkóság 3. személynek megmutatni egy bármilyen beszélgetést a másik fél hozzájárulása nélkül. szóval semmit nem vesztettél azzal a lánnyal.
2011. jún. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Ne általánosíts már az istenért....Nem minden nő ilyen, csak azért sír itt minden pasi emiatt mert olyan baromi jó a látásuk és ezeket a szennyeket találják be...

L

2011. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy bejön egy lány és ezt a csaj is tudja az jó az egójának. És ha nem jössz be neki akkor is örömmel fog szivatni hogy meddig mész el érte... Nem szabad hagyni.

Sok ilyen szemét lánnyal összehozott a sors. Épp a múlt héten mondtam meg egynek hogy tetü és ezek után én nem veszem emberszámba se! Ne hagyd magad!

2011. jún. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%

"Ne általánosíts már az istenért....Nem minden nő ilyen, csak azért sír itt minden pasi emiatt mert olyan baromi jó a látásuk és ezeket a szennyeket találják be... "


Igen, mert biztosan te vagy a tökéletes nő, aki mindig őszinte. Unalmas már ez a ne általánosítsatok baromság.

2011. jún. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Ne általánosítsatok már vazze!
2011. jún. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem akinek nem inge az nem veszi magára, én pl nem veszem magamra, mert nem érzem úgy, hogy rám illene a leírás. Én mindenkiben komoly kapcsolatot keresek, az hogy valamin elsiklik a dolog már az első két hétben, az nem feltétlenül az én hibám. Nyilván két emberen múlik, de én úgy gondolom, hogy ami nem megy, azt nem feltétlenül kell erőltetni, és ha pár hét után a másik fél látja úgy, hogy bennem vannak olyan dolgok, amiket hosszabb távon nem tudna elviselni, és lelép, akkor egészségére... jobb így mintha gyilkolnánk egymást évekig, és nem szidom utána az egész férfi nemet, hogy mekkora bunkók. AZ hogy kifogtál egy ilyen barmot, az nem jelenti azt hogy minden nő ilyen sőt... ha már egyszer van párja egy normális nőnek, akkor nem hogy nem "pasizik", de pláne nem mutogatja meg a barátjának, hogy ő a kis ártatlan, az meg majd jól összeveri a srácot. Kifogtál egy hisztis libát, akinek az egóját növeli egyrészt az hogy valakinek még tetszik a barátján kívül, másrészt az, hogy a párja szereti, és "megvédi"...

Legközelebb légy körültekintőbb, és próbálj bizalmat építeni mielőtt totál belezúgnál a csajba. Ha a lelkét ragadod meg és nem a testét, akkor előbb utóbb úgy is kibukik belőle hogy mivan, addig meg nem kell olyanokat írogatni ami miatt bajba kerülhetsz.

2011. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Elvert a barátja?

Erősebb volt, vagy rossz passzban voltál?

Ha az előbbi, akkor kérd meg a haverjaidat, hogy segítsenek összeverni azt a gyökeret, de a csajnak is kijárna egy-két pofon ezért a húzásért.

2011. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány hülye lány, akinek ez a szórakozása.
2011. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!