Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csókolhatnám meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókolhatnám meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy lány, akivel már 4-5x találkoztam az elmúlt hónap során. Ebből 2 volt olyan, hogy csak kettesben. Gondolom, bejövök neki, ha már ennyiszer volt kedve velem talizni. És most már úgy érzem, eljött az idő arra ,hogy megcsókoljam.

Erre tudtok valami terelő témát, hogy rá lehessen hangolni?

Mert nem tudom mit szól, ha odaállítok elé a beszélgetés közepén, hogy: Szeretnél megcsókolni?

:D


Már sok barátnőm volt. De ő olyan húú...Szóval nagyon kivételes, nagyon szép, nagyon bejövős.


2011. jún. 6. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Az első csók különleges egy pár számára, így ajánlom előzetesen a ruszli, vöröshagyma, fokhagyma, töltött káposzta és törkölypálinka egyidejű fogyasztását.
2011. jún. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D...

Ezen jót röhögtem, de ha a kérdésre is tudsz reagálni, azt is meghallgatom :)

2011. jún. 6. 01:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

először ne "ronts" rá. Egy finom szájra puszi és ha a nyelved hegyével egy picit hozzáérsz az ajkához általában ez elég tiszta jel szokott lenni. Nekem legalábbis eddig bevált. :)

A lényeg hogy érzéssel csináld és ne kapd be a fél arcát ha már ott vagytok :)

2011. jún. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezd meg, szerintem nagyon gáz. A végén a puszi helyett adj a szájára pl
2011. jún. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
szerintem ne kérdezd meg mert max ,ha igent is mondana lehet zavarába nemet mond majd...szépen adj neki szájrapuszit és ha látod ,hogy tetszik neki a dolog akkor utána jöhet a többi...:)
2011. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!