Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi lehet a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tíííbor kérdése:

Vajon mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A minap pár barátommal meg a most 15 éves unokaöcsémmel mentünk bulizni és ott volt a neki már egy ideje tetszetős kiscsaja(valami Enikő de mind1 nem lényeg). Mi már megpróbáltuk vele összehozni, de a csaj nagyon büszke és azt mondta idézem:"nekem úgyse tetszene már érzem".

szal mi lehet a baj? mellesleg a csaj 12-13 éves de inkább az utóbbi! XD :) TALÁN NEM ÉRZI MAGÁT ÉRETTNEK 1 KAPCSOLATRA?


2011. jún. 6. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem tetszik neki az unokaöcséd, amúgy pedig ne játssz kerítőt, törődj a saját dolgoddal.
2011. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyet még hagyni kell barbizni!
2011. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ő kért meg arra beszéljünk már vele, szóljunk pár szót az érdekében.
2011. jún. 6. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Te..öcséd mióta pedofil?
2011. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem is tudom igazából!! mért ez már azon a körön belül esik?
2011. jún. 6. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát..ha nem molesztálja,akkor talán nem nyírja ki a csaj faterja...XD
2011. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
dehogy is semmi durvára nem kell gondolni! csak tetszik neki, vagyis már kicsit több is mint tetszés.
2011. jún. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!