Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért kombinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért kombinálnak ennyit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és egy lány. Ismerkednek egymással randiznak stb. Mint tudjuk a fiú minnél hamarabb szeretne valamit a lánytól, szóval az első randi után egy csókot legalább. De a lányok elhúzzák tovább általában. A lényeg, hogy a lány meséli a barátnőinek, hogy mennyire aranyos a fiú meg satöbbi, de még mindig nem történik köztük semmi. Szóval a lányoknak miért kell így túlbonyolítani a dolgokat? Gyakran már túlzásba viszik.

Velem az történt, hogy 2 hónapig randizgattunk és az első csók is akkor csattant el. De azalatt az idő alatt folyamatosan mondta nekem, hogy tetszek meg kezd megszeretni bla bla bla... 5 hónapig jártunk ami azért nem olyan sok de nem is kevés, de a végén megkaptam, hogy halogatós típus vagyok meg úgy érzi, hogy kihűlt a kapcsolat. Most ezért kellet két hónapig szívni??

Lányok miért bonyolítjátok ennyire a dolgokat? Utánna miért sírtok ha valami nincs rendben?

TUDOM, HOGY NEM MINDENKI ILYEN ÉS VANNAK MÉG OLYANOK AKIK NEM ILYENEK SZÓVAL TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!


2011. jún. 6. 16:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ott a kérdésben a válasz is. Azért, mert lányok. A női agyra nem lehet könyvet írni, logikát ne keress benne. De mi szeretjük őket azért :D
2011. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy szeretjük. :) Csak ezt így soknak tartom! :s
2011. jún. 6. 16:46
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én olyannal nem tudnék csókolozni sem, hogy ha nem fűznek hozzá érzelmek. Úgyhogy 2. randin minek kéne csókolozni? A nyálcsere elég lenne akkor, ha már jártok. De ez csak randi. Randin meg még csak ismerkedünk, szerintem.

Az viszont én is szemét dolognak tartom, hogy 5 hónapig húzza, és még ő szakít , mert halogatós típus vagy..stb..Én, ha úgy érezném, hogy csókolóznék a fiúval, akkor tudtára is adnám.

És igen lány vagyok, ez az én női logikám:D.

2011. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sokat kell még neked tanulni az emberekről meg az életről... Az érzelmi intelligenciád a nullához áll közel :-/
2011. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De legalább én odamerek menni egy csajhoz.

Igen tudjuk, hogy ismerkedés csak én pont arra akartam rávilágítani, hogy 2-3 randi után már túlzás húzni... és bizony ilyen sokszor van.

2011. jún. 6. 16:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És miért túlzás húzni? Ez most olyan dolog, hogy kötelező megtenni 3. randin, mert akkor mi lesz? Ezt akkor kell megtenni, ha mindketten úgy érzik , hogy igen most akarom és meg is teszem...Ezt hiába várod el a másiktól, ha ő még nem akarja, tudod Érzelmekről beszélünk. Nekem olyannal nem ízlik" a csók, akihez nem fűznek érzelmek. De biztos én vagyok rosszul programozva.
2011. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szerintem 2-3 komoly randin el lehet dönteni, hogy akarsz e valamit az illetőtől.

Mész az utcán látsz egy pattanásos dagadt, hosszú hajú gyereket szerintem nem akarsz tőle semmit, azt eltudod egyből dönteni. De amúgy teljesen mindegy mutathatnám más oldalról is mert másban is kombináltok agyba főbe nem csak ebben. Tudom, hogy nem mindannyiótók.

2011. jún. 6. 17:04
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez olyan dolog, hogy SOHA nem fogod megérteni, ha te csak úgy osztod szét, hogy Női meg Férfi agy. Én inkább úgy mondom, hogy minden Ember másképp gondolkozik, ugyanúgy egy Férfi is kombinálhat szét dolgokat, úgy hogy neked soha a büdös életbe nem fog leesni, hogy na ez most miért is van így?! És ugyanúgy Nő is igen, na hát Emberekből vagyunk. Milyen fura,nem? A 3. randit nem nevezném túl komolynak. Ha eldöntik,hogy igen jártok akkor már beszélhetünk arról, hogy vajon 2 hét után Sem akarja a csókot és miért... De amíg nem jártok és csak randiztok addig örülj neki, hogy megismerheted.

A hibád ne másban keresd, hanem magadban.

2011. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ok. Lehet te pont nem ilyen vagy de elkezdesz itt vergődni pedig kiemeltem, hogy tisztelet bla bla bla... Ez köztudott tény, hogy a nők kombinálnak. Mint ahogyan ti jöttök azzal, hogy nekünk csak a szexen jár az eszünk.

Akkor miről beszélünk? A hülye női lapjaitok ezekkel van tele, hogy hogyan működik egy férfi agy. Akkor mi miért ne gondolhatnánk rá, hogy müködik a tietek?

2011. jún. 6. 17:11
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem legtöbb esetben már az első randin el lehet dönteni hogy mit szeretnénk a másiktól.Vagy max a 2-dikon.Fölösleges halogatni a dolgot...

pl oviba is ez van ott se csókolóznak még a gyerekek... XD

de én úgy gondolom aki ezt hónapokig húzza az "fél" vagy nincs elég önbizalma.Ha már valaki randizik másodjára az egyértelmű hogy kapcsolatot akar nem csak unalomból találkoznak akkor miért ne lehetne csók.

L19

2011. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!