Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?!

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem, de ő szerintem azt hiszi, hogy a barátnőmnek tetszik. A barátnőm rá is írt facen, hogy mizu vele, meg ilyenek és nagyon jót beszélgettek!! :( (A barátnőm utólag megmutatta a beszélgetést, és a srác aagyon jófej és aranyos... Azóta nem is néz rám a srác, amikor ott megy el mellettünk, akkor végig a földet nézi :( Nagyon csendes, visszahúzódó srác, de nekem nagyon tetszik!! Mit tudnék csinálni, hogy "észre vegyen" és hogy ráébresszem, hogy akár több is lehetne??! ...hogyha még szemezni sem tudok vele??! :'(

előre is köszi :) 16/L jah és ő 17/F


2011. jún. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Neeem...sajnos neki tetszik a te barátnőd
2011. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a srác nem is ismeri meg elvileg, és azt sem tudja h hogyan néz ki az a csaj, aki ráírt :S
2011. jún. 6. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyít mindkattőtöket,egy 16 évesnek ez a "dolga" XDDD
2011. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem irjál rá teis facen vagy vhol!Egy párszor beszélgettek majd meg veled is jófej meg aranyos lesz akkor szerintem szervezhernétek már egy találkozót is!
2011. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ó te szegény..

velem is ezvolt..mostmeg már járok azzal a fúval.:)

hát figyelj..én úgy csináltam hogy: mindig ráírtam fészen pl: szia! hogyvagy miújság..stb.

meg megkérdeztem hogy mit csinált ma..ienkor általába a fiúk úgyérzik hogy neked elmnodhatják hogy mit csinált ma a haverjaival stb.

aztán megbeszéltem egy talit a bnőmmel meg vele..nagyon szarvolt mert folyamatosan csak a bnőmet nézegette..engem meg leszart..de utánais érdeklődtem iránta ezért folyamatosan ráírtam..aztán egyre jobb lett a kapcsolatunk..már barátok voltunk..

1-2 nap után sétálgattam egy másik bnőmmel és öszefutottam vele meg 2 haverjával..az egyik haverja ráadásul az osztálytársam is.:D és mondtam nekik hogy gyerte velünk..jöttek is..nagyon csendes volt az illentő nemis jött oda..aztán kiderült hogy teccek neki. másnap már sokkal jobbvolt a helyzet..és már járunk.:) remélem tudtam segíteni!

jaés sokszerencsét!

2011. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!