Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mi? Most mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Osztálytársról van szó, 15 évesek vagyunk. Még fél évkor megtetszett, de egyrészt semmi korábbi tapasztalat, másrészt ugye osztálytárs. Persze elkövettem azt a hibát, hogy beleszerettem, de furcsa módon lüktetően, azaz pár hétig éljel nappal rá gondolok, aztán sikerül elfelejtenem kb. -2 hétig, és újra elölről. Nyáron nem sokat leszek itthon, sokat fogok utazni, ezért amugy se sok időm lenne rá. A kérdéseim a következők: 1. Meddig fog még ez menni (beleesek, kimászok, beleesek, kimászok...) 2. rámozduljak-e, és ha igen mikor (azaz még most, esetleg jövőre), és ha igen mit tegyek. szemezésig jutottam, beszélni nem nagyon tudtunk mert ő rajta folyton log valaki, amikor megpróbáltam a beszélgetésükbe folyni lepattantam, amikor pedig ő próbált az enyémbe még rosszabbul jött ki, ráadásul többen is hajtanak rá (eddig nem sok sikerrel...). 15F
2011. jún. 6. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:

"szemezésig jutottam, beszélni nem nagyon tudtunk"


XDDD

-na itt hagytam abba a kérdésed olvasását...:)

2011. jún. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha nem eszel veled, nem foglalkozik veled akkor keres mast, lehet h nem is erdekled, de ha viszont igen akkor meg neki is kellene lepnie nem csak neked.

arrol meg h kimaszol, beleesek rol meg annyit h ismeros es meg lesz is igy nekeme ez van mar december ota..:S

2011. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ammmmm Hogy tudnátok összejönni ha nem tudtok beszélni? Melyikőtök a néma?
2011. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
okéé aki a kérdést irta az fiu vagy lány? anélkül nem tok válaszolni... :/
2011. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"okéé aki a kérdést irta az fiu vagy lány? anélkül nem tok válaszolni..."



Azon tűnődök,hogy a "15F" az vajon fiú,vagy lány... XD

2011. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Najo, erről ennyit.
2011. jún. 9. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!