Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég megismerkedtem egy fiúval.én 13 éves vagyok ő meg 11.Egyik nap elmondta,hogy tetszem neki és szerelmes belém.Nekem is nagyon tetszik.Szerintetek lenne esélyem nála?vagy ez túl korai? /sokkal érettebb mint más 11éves/

Mit csináljak?

13/L


2011. jún. 7. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a szexre megy.

Küld el. Keress az osztályból fiút.

2011. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szeritem probald meg ,nekem 10 eves koromban volt az elso baratom .akkor a baratom is tiz volt ,most is egyutt vagyunk ,szerintem nem szamit az a 2 ev
2011. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Játszatok jókat együtt. Majd ha nagyobbak lesztek visszatérhettek a témára.
2011. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de 11 évesen hogy menne a szexre? Szinte azt se tudja mi az!! ... Hát ha azt mondta hogy bejössz neki, akkor van nála esélyed, és ha neked is tetszik ő, akkor próbáld meg, aztán látni fogod, hogy működik-e köztetek :)
2011. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
masodik vagyok ,hogy lehettek ti masik ket alaszolok ilyenek !!!!!!!!
2011. jún. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az elozo nem 14:44 nek szolt
2011. jún. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.De azért még jöhetnek :)
2011. jún. 7. 16:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!