Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meglepi ötletek kellenének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepi ötletek kellenének, tudnátok írni? 10. hónapja fogunk járni a barátnőmmel és én szeretnék valami meglepetéssel készülni.

Figyelt kérdés

Pl:Rózsaszirommal szórnám meg a folyosót mint a filmekben és az ágyat is teletenném meg gyertyafény ... szőrmés bilincsel megkötném és kényeztetném!

Szeretnék még ötleteket kérni ?Jó ötlet lenne ez a 10-ik hónapra?

Érdekességeket?


2009. márc. 19. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

jó ötlet bár én a bilincses sztoriért nem vagyok oda...

Lehet még: tejszínhab, esetlek vetkőzhetnél neki...

2009. márc. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egész jó ötleteid vannak:)bár puhatólozz,hogy szereti ha megkötözik vagy sem,

de gondolkodj elöre is...a 10hónapos meglepid ne überelje majd az egy éves évfordulótokat:P

Sok sikert!

2009. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez jó de 10. hónap? Akkor az egyéves jubileumra már hogy fogod túlszárnyalni magad?


Az illóolajok nagoyn hagulatosak, akár egy szép színes tálba melegvizet raksz és arra csepegtetsz a kedvenc illatából....vagy rózsát az afrodiziákum, az a legjobb....


Esetleg egy közös fürdő, de ahhoz nagy kád kell viszont, oda minden mehet aromagyertya fürdőolaj fürdősó habfürdő zene...

2009. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak!

Nem kell az elején elsütni mindent!

Nehéz lesz überelni magad!

2010. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!