Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, szerintetek milyen a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek milyen a jó csaj?

Figyelt kérdés
Tulajdonságok, kinézet, egyebek.
2011. jún. 7. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Az életem nője az pont olyan mint én!

Ha kérné újra megtenném. xDD

2011. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
aki szétteszi a lábát, pl.: [link]
2011. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az mindenkinek más. És ez a jó. Képzeld, mi lenne, mindenkinek csak egy tetszene.
2011. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az tényleg jó 61-es!

amúgy gondolom kérdező, magadra szeretnél ismeri valamelyik "jó csaj"-ban.linkelj be egy képet magadról, szerintem sokan véleményt fognak formálni.lehet h jó csaj vagy...

2011. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hasonlit a barátnőmre,nagyon.
2011. jún. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

számomra a jó nő


-kedves

-mosolygós

-tud engem írányítani(elég mulya vok)

-szeret

-nőies

-foglalkozik a testével kinézetével

-szereti a sportot (nem baj ha van pár kilo feleslege)

-bírja a humorom

-elviseli az őrültségeimet

-okos

-szerény


-szép szem

-vékony száj

-helyes pofi

-hozzá illő haj

-alap smink


a férfiakat legalább is engem annyira nem foglalkoztat hogy milyen a popó meg a cici mert ez minden nőn megtalálható.ne akarjatok a modell lugnyákhoz hasonlítani mer ugyan elismerem hogy gyönyörűek de engem az átlagos csajok sokkal jobban felhívják a figyelmem

2011. jún. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akit most hagytam ott pár napja egy rendezvényen...egy életre bánni fogom! Ne kövessetek el ekkora hibát, főleg ha amúgy soha többé nem találkoznátok vele...Rspct
2011. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18:59-es !ezt jó volt olvasni.én pont ilyen vagyok(csak ugy mondom).

Sokunknak van problémája magával,mert épp nem ugy néz ki mint egy modell.Örülök,hogy vannak még ilyen férfiak,akiknek az átlagos csajok jönnek be.Nem pedig a tökéletes:topcici,vékonycomb,stb...

2011. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a tokeletes csaj kulsore olyan mind Justin Bieber "Baby" cimu klipjeben a foszereplo csaj.

Amugy Justint nem birom,csak azert a csajert erdemes megnezni a klippet:D

Amugy atlagban nem tul nagy cici de feszes,sot semmi se tul nagy fenek se,csak legyen feszes,jah es vegkony legyen a csaj.Amugy engem a csajodban elsore az arca fog meg a legjobban.

2011. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20:20-as

A vékony comb nálam nem igazán jön be, sőt..:D

2011. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!