Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a lányokat, most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a lányokat, most mi van akkor? Tetszek vagy nem tetszek neki?

Figyelt kérdés
Röviden. Lassan egy éve hogy összejöttem egy lánnyal. Aki a nyári szünet végén szakított velem azzal az indokkal hogy már nem tetszek neki. A többi haveromnál meg az volt ha megtudta a lány hogy a fiúnak tetszik akkor a lány megutálta a srácot stb. De nálam nincs ilyen. nem merem felhozni a témát hogy most miért is volt ez, mert félek hogy teljesen hanyagolni fog, és nem áll szóba velem. Mit csináljak?
2011. jún. 7. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
mivan?!
2011. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Máshogy hogy írjam? A lány( 14 éves) szakított velem arra hivatkozva hogy már nem tetszek neki, de nem távolodtunk el egymástól. Jó barátok vagyunk, sok órán mellette ülök...
2011. jún. 7. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kötelező megutálni vkit azért mert most tetszek neki, én se utálom azt akinek tetszek max. ha nem jön be akk közlöm vele és ennyi. sztem aki így viselkedik elég gyerekes meg kéregeti magát...
2011. jún. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nos, nehéz esetek vagyunk :D de én a csajból azt szűrtem le, hogy tényleg nem tetszel neki. nem mondja csak úgy egy csaj, hogy nem tettszik neki a másik fél.
2011. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam hogy még nincs felkészülve egy kapcsolatra. Megijedt amikor közöltem vele hogy nekem is bejön.
2011. jún. 8. 05:10
 6/6 A kérdező kommentje:
most akkor mi, már kajak nem vágom :S
2011. jún. 8. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!