Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan csajom lehetne amilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan csajom lehetne amilyet igazából szeretnék?

Figyelt kérdés

Sajnos az idősebb dekoratívabb lányokra bukok...az én korosztályomba sajnos a lányok nekem nagyon gyerekesek és szánalmasak.És sajnos ebből adódik az hogy még nem volt barátnőm. Segítsetek hogyan lehetnék sikeres!!??

Köszönöm

16f


2011. jún. 7. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
ne viselkedj gyerekesen.. :) ha az érettebb csajok jönnek be..akkor neked is ugy kell viselkedned.. :) és az élet neked is szánt valakit..:) csak megkkel találni..:)
2011. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Google a barátod. Pötyögd be! Érett vad csajok ;)
2011. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Idősebb dekoratív = huszonkörüli topmodellek?

Semmi esélyed nincs náluk, de nem csak neked, bármelyik korodbelinek. Még a húszéves szende szűzlányok is minimum egy velük egykorú fiúban gondolkodnak.


Nézz jobban szét, mert a 16 körüli, vagyis a te korosztályodban is rengeteg csaj van, aki simán kinéz 10 évvel idősebbnek is, hát meg még milyen jól is.

2011. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az idősebb lányok náluk még idősebb pasikat keresnek.
2011. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Öcsém te hülye vagy, már a veled egykorúak se állnak szóba veled, nemhogy idősebb lányok.
2011. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Leehet ilyen csajod, csak ahhoz valami olyat kell letenned az asztalra mint a nagyok...



Alapíts Rockbandát!

2011. jún. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem minden korosztályod beli csaj gyerekes és szánalmas... max te nem ismersz olyat. amilyen csajokra meg te gondolsz azok nem 16 éves fiúkkal járnak :)
2011. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vannak érettebb gondolkodású lányok, nem mind r**anc. Nekem kapásból 5-6 ilyen osztálytársam volt. Csak ők nem mentek sehova, otthon ülősek voltak, és nem sokan kopogtak be hozzájuk:))
2011. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most még én se tudnék neked jobb tanáccsal kecsegtetni, minthogy várj, mert elég fiatal vagy, de később, egy két év múlva simán találhatsz magadnak idősebb lányokat, akik már dekoratívabbak lesznek jóval, mert nem az lesz nekik a menő ha tornacipőben megyek el az évzáróra fekete szegecses gatyámban... csak akkor te is alkalmazkodj kicsit hozzájuk :)
2011. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
erre nem lehet megfelelő konkrét választ adni. nekem a velem egykorúak, vagy 1-2 évvel idősebbek jöttek be, a párom mégis 4 évvel fiatalabb nálam, ő benne találtam meg amit keresek, meg tudott fogni, és megkapom tőle mindent amire valaha vágytam egyben. szóval ez olyan, vagy összejön vagy nem....
2011. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!