Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ír rám msn-en?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír rám msn-en?

Figyelt kérdés

Tudom már lerágott csont ez a kérdés itt, de az én (mi) esetünkben más a helyzet. Röviden: 2 hónapja msn-ezünk egy sráccal, és eddig mindig én írtam rá. Rákérdeztem, ő miért nem, mert: "elfoglalt voltam stb.", köv. pár alkalommal rám írt, kérdezősködött. Aztán megint nem. Találkozni szeretnék vele, ő is benne van, de mindig nekem "kell" rá írnom. Akkor jól elbeszélgetünk mindig. :)

Mindketten 20on évesek vagyunk már, szóval nem tudom miért ilyen. Létezik, hogy csalódott már, és ennyire fél az újabb kudarctól? (erre csak nem kérdezhetek rá msn-en)

Kicsit hosszú lett, bocs!! :)


2011. jún. 7. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy félénkebb, és nem mer rád írni mert azt hiszi zaklatásnak veszed?
2011. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem az a baj hogy hosszú hanem hogy nagyon nagyon nagyon 14éves...szerintem hagyd a fenébe! nem ismerkedhetsz a neten, gondolj már bele-_-.szülinapi buik? egyetem? strand?annyi helyen megismerhetsz valaki...
2011. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Lehet van a fiúnak barátnője, és rájött, hogy milyen hülye, hogy megcsalja...nagyon gáz, ha a lány fut egy fiú után
2011. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

21:34: Eleinte ezt mondta, ezért nem akart rám írni, nehogy zavarjon. De mondtam, h bármikor rám írhat, ha úgy érzi. :)

21:38: Tudom, ezért sokszor várok, hátha rám ír (néha órákat is), de nem. Persze ebből leszűrhetném, h nem érdeklem. De! Ha ráírok, tök jól elbeszélgetünk mindenféléről, azt mondja tetszem neki stb. stb. Annyi akadálya van az egésznek, h jelenleg én még nem Pesten lakom, de költözöm hamarosan (munka miatt).

2011. jún. 7. 22:08
 5/8 anonim válasza:
Ha tényleg van barátnője ne teperj utána mert gondolj bele...ha őt megcsalta téged is meg fog!És most akkor lehet a távolság a baja?A fiú pesti te meg vidéki vagy?
2011. jún. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, ő pesti, én vidéki... de már nem sokáig, mert költözöm Pestre. :)

Nincs barátnője, mert minden este fent van, és már camoztunk is. :)

Csak azért furcsa az egész, h nem ír rám sosem, mert ha beszélünk, mindig többesszámban beszél rólunk és többször utalt rá, mi lesz később (találkozgatunk többször, sétálunk, összeszokunk :D) ilyenek.

Most arra gondolok, hogy szerintem attól tart, csalódni foga, ha találkozunk, és reménykedik, hogy olyan jó lesz minden, mint mikor msn-en beszélünk... Nehéz ez! Ezért akarok minél hamarabb talizni vele, mert ha nem jövünk be egymásnak (amit nem szeretnék) tovább lehet lépni. :))

Valakinek van hasonló tapasztalata?

2011. jún. 8. 10:33
 7/8 anonim válasza:
tedd fel neki a kérdést!Kellesz neki vagy sem?Ez a legtisztább.Ne szenvedj miatta.Egy pasi se éri meg.Sok sikert kívánok neked :)
2011. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem már (persze csak óvatosan), azt mondja igen, és komolyan gondolja az egészet. :)

Csak azért kicsit "teperhetne" érte... :)))

2011. jún. 9. 15:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!