Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítanátok meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítanátok meg egy League of Legends-es srácot? =P

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 21:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Először is Fiddlesticks kicsit feljunglizza magát, erősen gyúr egy Rabadon's hatra. Utána befeareli a leánykát, rádob egy dark crow akármit hogy kussoljon, leszívja az életét, hogy ne tudjon elfutni, utána Crow storm, ahol sok kis varjú megb@szza.
2011. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el lolozni...Vagy beszélgess vele róla, hogy meséljen neked róla...Vagy ha ez megvan mond neki, hogy ha facebookon likolja a lolt akkor kaphat ingyen Tristanát ingyen skinnel...Bár sztem ezt már megcsinálta. Sztem kezdj el vele játszani, kérd meg, hogy tanítgasson :)
2011. jún. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, lájkol Ő mindent ;)

Az első válaszolót mondjuk nem értem, csak az aniviát és a warwicket ismerem(azokkal játszottam...nem sok sikerrel...Pedig pont Őt akartam volna elverni benne ;) De fail lett)

N00b vagyok, tudom...Ezért lehet, hogy ha együtt játszanánk, hátráltatnám.

Am 15/L vagyok ^^

2011. jún. 7. 22:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz a LoL-al játszani, akkor csak hátráltatni fogod.

Kérd meg, hogy játszatok coop vs allit, hogy ki tudd próbálni a karikat. De éles játékba ne menj vele, van, akiknek számít a stat, én spec letojom, de a pasiknak általában számít. Amúgy meg beszélgess vele két játék közben.

Azért mondom, hogy nem lehet LoL-ban pasizni, mert nem olyan, mint a WoW, hogy simán tudtok chatelni, itt korlátoltabbak a lehetőségek.


22/L

2011. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kapalo ***** válasza:
32%
Felejtsd el azt a vesztest és keress valakit aki HoN-ozik!
2011. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg keress valakit akinek videojátékok nélkül is van erekciója.
2011. jún. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ismertesd meg a DOTA-val a LoL egy f*s!!!
2011. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ismeri a Dota-t is. XD
2011. jún. 8. 18:03
 9/15 anonim ***** válasza:

Jujj én ezen most röhögök! :D

Pasim is ezzel a cuccal játszik, hát... részvétem...

Annyit megtanultam, hogyha épp benne van, akkor nem hagyja félbe, ha leég a ház, akkor sem... De ő amúgy szívesen mesél róla, kérd meg, hogy meséljen róla, én általában egy büdös szót nem értek belőle, mit mondd, csak bólogatok, meg hümmögök, te legalább valamennyire vágod... :D

20L

2011. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

09:08-nek van a legynagyobb igaza:))

amugy ha gondolod megtanitalak Metinezni s akkor majd te fogod a pasid tanitani, ha erdekel dobj egy mailt erre az id-ra: boer_huni@yahoo.com

(a DotA 100-szor jobb szerintem s a Metin is sokkal jobb)

14/f

2011. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!