Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érti valaki ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érti valaki ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nevezzük Esztinek. Akit kb 1 éve ismerek. Egy helyre jártunk edzésre, így sikerült megismerkednem vele. De ezalatt nekem barátnőm volt. Tudtam, hogy bejövök neki, de mivel nekem ott volt az a lány,akit úgy éreztem, hogy szeretek, így nem akartam tőle semmit, csak jófejnek tartottam, külsőre mondjuk nagyon is bejött, meg néha picit flörtölgettem vele, de semmi komoly. Viszont 3 hónapja szakítottam a barátnőmmel. Esztiről meg azóta kiderült, hogy akkor, kezdetben akart is tőlem valamit, csak mivel nekem barátnőm volt, így elkönyvelte, hogy max barátok leszünk. Én meg most mondtam neki, hogy nekem is nagyon bejött, meg nagyon is bírom, csak hűséges típus vagyok, és nem akartam megcsalni a barátnőm (amit azóta egyébként nagyon megbántam, mert egy hülye ribanc, ugyanis ő ezt simán megtette)Esztit azóta is hívom találkozgatni. 2 hónap alatt 3x taliztunk kettesben, 2x a közös haveri társasággal voltunk együtt. Viszont nagyon sok dolga van. Egy súlyos műtétje volt, meg 1 hónap múlva egy újabb. Edzése is sok van. Tanulnia is sokat kell. Meg valamelyik családtagja is sokáig kórházban volt. Ez tiszta sor, hogy nincs sok szabadideje, ezt még megértem így. Csak ettől még számomra elég érthetetlenül viselkedik. Szóval mikor találkozunk, tök jól elbeszélgetünk, tök jól érezzük magunkat. Viszont néha nem válaszol az sms-eimre, nem veszi fel ha hívom. Többször is volt, hogy az utolsó időpontban mondott le egy találkozót. Ilyenkor mindig arra hivatkozik, hogy kevés az ideje, meg eléggé szétszórt. Nyáron elutazom 3 hónapra egy rokonhoz külföldre. Én ősztől szeretnék tőle valami komolyabb dolgot, és úgy voltam vele, hogy addigis ,amíg nem utazom el, talizgassunk, legyünk együtt, és nagyon szeretném megcsókolni. Csak hogy valami alap kötődés mégiscsak legyen, aztán ősztől folytathatnánk onnan, ha minden jól alakul, ahogy abbahagytuk. De így, hogy egyszer tök könnyű vele bánni (tehát kapásból eljön randizni, érzem én is hogy sínen vagyok), másszor meg nem értem miért nem veszi fel a telefont, miért mondja le a randit, ilyenkor meg nem értem mi van. Megtorpan a lelkesedésem. Még 2 napig vagyok itthon. Múlt héten azt írta, hogy rá fog érni, tudunk talizni, mielőtt kimegyek. Ma meg jön az sms,hogy mégsem jó. Nem hiszem, hogy nem ér rá 1 órára 2 nap alatt.Kiborított most.
2011. jún. 8. 01:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ő 20 éves, én meg 23.
2011. jún. 8. 01:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy tényleg csak szimplán kimerült, fáradt, meg ha egyetemre jár, akkor gondolom vizsgaidőszak stb. Szerintem ne add fel
2011. jún. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Én értem a lányt.


Van valakije, mert nem ült tétlenül azután hogy tőled kosarat kapott.


Valószínű a mostani még nem annyira komoly vagy nem biztos, és téged "talonban" tart, biztosíték vagy, de az is lehet hogy egyszerűen nem tud dönteni és még idő kell neki.

2011. jún. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Pont úgy viselkedik, mint egy pasi :P
2011. jún. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges válaszok:

1. Amíg foglalt voltál, addig vonzóbb is (a foglaltság vonzó), most, hogy egyrészt már nem vagy foglalt, másrészt nyíltan felajánlkoztál neki (ami hibás lépés), már nem érdekled.

2. Sosem akart tőled semmit, csak élvezte a flörtölést, de most, hogy már nem vagy foglalt, ez kockázatosabb és abbahagyta.

3. Van barátja, vagy legalábbis kiszemeltje, és amikor ezek a kapcsolatai hullámvölgyben vannak, akkor te is feljössz nála a listán, amikor akad valaki ígéretesebb, akkor lejjebb kerülsz.

2011. jún. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Időközben kiderült, hogy tényleg van egy másik srác, aki csapja neki a szelet. És a haveri társaságából való, ezért gyakran találkoznak. Viszont a srácnak van barátnője. A dolgot meg még az nehezíti, hogy Eszti egyik legjobb barátnőjének meg én jövök nagyon be..

Hát ezzel nem tudom , mit lehetne kezdeni

2011. jún. 8. 04:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj belőle egy szappanoperát :D
2011. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!