Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 évesen ugye már nem korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen ugye már nem korai randizni?

Figyelt kérdés
Egy fiú aki tetszik elhívott sétálni őis és énis 15 évesek vagyunk. Csak neten szoktunk beszélgetni de ezen szeretnénk változtatni és tetszek neki ezért hívott el. Anya viszont nem akarja megengedni utálja ha vele beszélek neten mert azt mondja ráérek még és hogy tuti elfogom hanyagolni a tanulást. hallani sem akar róla :/ tényleg korai? a tanulásra figyelek hogy egy fiú miatt ne rontsak és most évvégén is kitűnő leszek. Mit tegyek hogy elengedjen? hazudni semmiképpen nem akarok neki.
2011. jún. 8. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem! Nyugodtan menj el! Érezzétek jól magatokat! De tényleg tanulj mellette!
2011. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Korai! Várjál még 3-5 évet.
2011. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
már nem is kell tanulni! amúgy sztem csináld az ellenkezőjét annak, amit mondd, úgyis ráfog jönni h minél jobban ellenzi, annál jobban csinálod az ellenkezőjét:D ki kell élned magad xd
2011. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

anyád ronda volt 15 évesen, nem hívta el senki, és most neked is megtiltsa mert kisebbségi érzése van

(lehet hogy így van:D)

2011. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

LOL anyád ronda lehetett 15évesen:D

nyugodtan menny el,nem korai OMFG,12évesen sem az, nekem ilyet mondana anyám hát én úgy bebasznám az ajtót magamután...

15/f

2011. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az utolsóval :D:D nem értem az ilyen szülőket, ők nem voltak fiatalok!? főképp azokat a válaszolókat nem értem, akik olyanokat írnak hogy még korai, csak 17-18 évesen.. Omg manapság már 11 évesen randiznak az emberek, és őszintén szánalmasnak tartom hogy másoknak ez baj :D mondd meg anyudnak hogy örüljön hogy csak most jutott eszedbe, és nem lesz gáz csak egy kicsit jól szeretnéd magad érezni.:) 14/L
2011. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Én meg azt tartom szánalmasnak, hogy 11 évesen már randiznak. Most komolyan, mi célból? 15 évesen persze belefér az ilyen sétálós randi, csak gondolom anyuci tisztában van vele, hogy milyen elba*zott egy nemzedék vagytok, azért félt.És itt is van rá a bizonyíték, minden meg van magyarázva azzal, hogy anyád ronda volt, 12 évesen meg már mindenki faszizik...
2011. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok evvel a dologgal, hogy 14 éves koráig ne fiúzzon, ssak a suliba találkozzanak, nyári szünetben is úgy, hogy ott van a szülő a közelben (nem kell hallgatózni meg a beszélgetés témájába beleszólni). 15 évesen meg, miért ne mehetnének el fényes napal sétálni fagyizni? Ilyen korban kézenfogva menni, mozizni nem gond. Itt a nyár! Strandidő! A többivel meg azért várj még pár évet! Ki kell élni magad amíg nincs sok tanulnivaló meg nem dolgozol, de azért bizonyos korlátok közt nem tartom ezt olyan nagy bajnak ha a tinik járnak.

22/N

2011. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg 17:39-es ha az anyukád lennék akkora fülest lecsavarnék hogy az ajtó adná a másikat amit rám mertél vágni!

15 évesen egy "tényleg randi(!!!)" nem olyan nagyon vészes,ráadásul itt a nyár,mivel kitűnő vagy nem kell tanulnod a pótvizsgára stb stb én simán elengednélek de szigorúan csak sétálni!

Szép dolog hogy anyukádnak nem akarsz hazudni,mond el neki hogy tényleg csak séta és hogy kicsit bízzon meg abban hogy felelősségteljesen tudsz viselkedni és nem csinálsz hülyeséget!Na meg már plusz pont ha elmondod neki hogy nem hazudsz,így láthatja hogy adsz a szavára stb stb!


A másik meg az amit a többi vagánynak mondanék hogy ne felejtsétek el hogy ők a szüleitek,nevelnek,taníttatnak,a seggetek alá pakolnak mindent!Úgy hogy némi respect nem ártana feléjük néha!És ami a legfontosabb,nem elfelejtendő hogy ti is lesztek még szülők:) és ahogy változik a világ rátok nem 15 évesen b*ssza majd az ajtót hanem 11 évesen!:)Szóval hajrá!:)

Kérdező neked remélem tudtam segíteni!

24/anyuka

2011. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen...

Elöttem szóltak sokan, nade szerintem nem korai egyáltalán...

14/F vagyok júliusban már 15 és4 hónapja van egy barátnőm, aki 13 és augusztusban lesz 14...

Mellette tudok tanulni is és nagyon jól megvagyunk...

Szerintem egyáltalán nem korai...

Sőt a mai világban 16-os törvényt már 15 évesen meg is lehetne szegni...

Persze jobb, ha nem sieted el, már csak azért sem, mert lehet, hogy csak arra megy ki a játék, de ha szép lassan és fokozatosan haladtok, azzal nincsen semmi baj...

2011. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!