Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van akkor ha? ( lent a többi )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha? ( lent a többi )

Figyelt kérdés
Van egy lány. Beszélgetünk,eljárunk helyekre stb. De egyszerűen nem tudok vele miről beszélgetni. Kérlek segítsetek és ne azt vágjátok a fejemhez hogy akkor semmi értelme.
2011. jún. 8. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
nem vágom a fejedhez, de finoman közlöm hogy tényleg semmi értelme. Én két évig voltam így egy lánnyal és borzasztóan megbántam, és semmi nincs amit felmutathatnék hogy milyen is volt az a kapcsolat, nem volt sok az öröm és inkább csak úgy tengődtünk.
2011. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:S Ha adva van egy téma én el tudok róla beszélgetni csak már nem jut semmi eszembe. :S arról meg nem akarok beszélgetni hogy milyen színű a szobája :D Szóval valami rendes téma kellene xD
2011. jún. 8. 15:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg most összeveszett a barátnőjével szóval hülyeségekkel most meg pláne nem akarom terhelni.
2011. jún. 8. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez érthető de egy idő után teljesen ki fogtok fogyni mindenből (én ezt úgy a második év elején tapasztaltam). És akkor csak ültök, gondolkodtok és borzasztóan kínos lesz.
2011. jún. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem hülyeség. Egy kapcsolat alapöve a beszélgetés. Ha nem tudtok miről beszélni, elviccelődni egymással, egymáson, akkor nem fog sokáig tartani a dolog.


Oszd meg vele véleményedet, pl láttál egy filmet, v olvasol egy könyvet, elmondod mit olvastál es h mit gondolsz rola.. Kerdezd meg az o velemenyet. ilyenek

2011. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom h nincs jövője ezért vártam hogy miről lehetne :) Köszi a segítségeket :)
2011. jún. 8. 16:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Arról hogy milyen napja volt,mi történt vele,véleményét dolgokról,ha sokat beszéltek egy idő után már magától mondd neked dolgokat,de az tényleg alap hogy piszkálni kell a másikat,csipkelődni,(nem tudom mért,de kell a dologba :D,mi is ezt csináljuk a barátnőmmel és teljesen feldob minket)
2011. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!