Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon most ő tulajdonképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P. Zoltan kérdése:

Vajon most ő tulajdonképpen mit gondolhat? Melyik az igazi érzése?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ritkán fordulok hozzátok, mert általában sikerül elrendeznem a dolgaimat csajozás terén. A következő a helyzet (előrebocsátom hosszú lesz) Osztálytársammal jártam (Én 16/F vagyok perpill) még 5.-ben. Mivel életem első barátnője volt még a kezét sem fogtam meg. Fél évi jártunk, a felvételi előkészítőn lettünk nagyon jóban. Nagyon kis lúzer voltak akkortájt, és ezért szakítottunk. Mármint ő megcsalt, mert másba lett szerelmes. Ezt akkor nagyon nehezményeztem, és azt hittem ő volt a hibás. Haraggal váltunk el, aminek nem tett jót, hogy később gimnáziumban is osztálytársak lettünk. Eleinte nem beszélgettünk (pedig 50m-re lakik tőlem) majd aztán egyszer hazafele sétáltunk és egész jól beszélgettünk. Azt hittem, hogy még mindig haragszik rám, és nem akar majd többet velem beszélni. Tévedtem.. aztuán egyre többet beszéltünk. Nekem időközben barátnőm lett a beszélgetések maradtak, ám mindig is éreztem iránta egy megmagyarázhatatlan vonzalmat. Azalatt is amikor nekem volt másik barátnőm. A lényeg, hogy egyre jobban lettünk, nagyon nagyon sokat beszélgettünk, többet jártunk együtt hazafele stb.. aztán szakítottam a barátnőmmel, most februárban. Az az érzés ugyanúgy megmaradt, de valamiért felerősödött.. (talán azért mert szabad lettem) a lány nagyon furcsa, mert mindig kettős jelzéseket ad.. nagyon jóban vagyunk mostanában tényleg.. amikor hazafele megyünk 2 órát beszélgetünk legalább a kapujuk előtt. Van amikor délután találkozunk, eddig a rekord 5 óra volt:) nincsen még egy olyan ember akivel ilyen jól tudnék beszélgetni. De valahogy a helyzet nem ilyen jó mindig. Általában beszélgetünk jól elvagyunk, megkér hogy masszírozzam meg, majd az ölembe rakja a lábát azt simogatom stb.. olyan mintha járnánk.. egyszer elmegy így a beszélgetés.. aztán amikor én szeretnék találkozni, akkor sosem ér rá. Vagy ha írok neki fbookon sokszor nem is ír vissza. Valamikor nagyon közeledő valamikor nagyon távolodó. Nem tudom eldönteni melyik érzése lehet az igazi. Múltkor elmondtam neki (barátnői tanácsra) hogy nagyon sajnálom hogy mi történt anno én voltam a hülye stb.. erre elment sírva.. nem beszéltünk pár napig, aztán keresett, hogy nem mennék e le vele este beszélgetni. fél10kor mentünk le, fél1kor voltam ágyban.. addig elbeszélgettünk. Segítsetek mit tegyek? Nem tudom mit érez, mert igazi érzéseit sosem mutatja ki. az a legviccesebb, hogy van amikor rámír beszélgetünk de nem válszol csak 10 percenként, de amikor írom neki hogy elmegyek mert látom dolga van akkor - jajj ne menj el. de van amikor lepattint tök paraszt módon. Nem tudom eldönteni hogy mi az igaz és borzasztóan zavar. sokszor céloztam már rá hogy tetszik, de ezek szerint nem igazán vette vagy nemtudom.. adjatok tanácsokat :D Köszönöm Ű


p.zoltán (16/F)


2011. jún. 8. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ó anyám,végigolvastam.

Ez a csaj nem akar tőled semmit,csak szimplán jól érzi magát veled.A vonzalom egy dolog,ha benne van akkor sunázd meg,de komoly érzelmekre ne számíts szerintem.

2011. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hmmm érdekes.. :D de téllg hosszú lett.. sosem fogom megtudni hogy tetszem e neki mert az érzéseit sosem mutatja ki :(
2011. jún. 8. 17:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Nézd,ha nem szerelmes beléd,akkor nincs mit kimutatni nemde?Tartsd vele a jó kapcsolatot,mert egyszer lehet beadja majd a derekát,jobb tippem nincs.Első voltam.
2011. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ebben lehet hogy igazad van :) de.. igen jó kapcsolatot fogok vele tartani.. csak akkor nemtudom. nem tudtam ide nyilván mindent leírni. de a lényeg, hogy annyira vegyesek az érzéseim hogy az hihetetlen..
2011. jún. 8. 17:32
 5/15 anonim válasza:

húú tényleg hosszú volt:)

Szerintem ha úgy is sokat beszéltek akkor egyszer mond el neki mit érzel!

Figyeld lehet hogy pont az a típus hogy nem szert kezdeményezi egyáltalán.

Tedd meg az első lépést szerintem erre vár.

2011. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
nem szeret (bocs)
2011. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudjátok , hogy mi a vicces? kezdeményezni nem szeret.. de valamiért nagyon nem.. sosem írna rám facebookon, hanem megbök :D nagyon röhejes de tényleg így van. persze lehet hogy nem jelent semmit , de máskor nem bök meg. Kipróbáltam, hogy ha nem keresem akkor keres ő engem de nemtudom basszus.. egyetlen egy embert nem ismerek aki ilyen bonyolult lett volna.. :O
2011. jún. 8. 17:34
 8/15 anonim válasza:
kérdezz rá miért nem keres!
2011. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
amúgy igazából tényleg csak tudni akarom hogy mi az igazság. mert így a két vélemény között vagyok és ha tudnék dönteni 10x jobb lenne ..
2011. jún. 8. 17:36
 10/15 anonim válasza:
Szerintem ő sincsen teljesen tisztába magában mit is szeretne.
2011. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!