Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy provokatív fiúnak jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy provokatív fiúnak jobban fáj, ha nem szólnak neki vissza?

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztálytársam,aki elég nagydumás...nem tudtam sose 100%-osan eldönteni,hogy tetszem-e neki és azért piszkál, vagy mert nincs jobb dolga. Az utolsó évben már különösen átnéztem rajta, ha bunkó volt (ekkor kezdett bunkósodni), akkor kinevettem vagy úgy tettem,mint aki nem hallja meg.Sose szóltam vissza neki 4 év alatt :/! Nem is különösebben beszéltem vele,de a ballagáskor is köszönt(normálisan),de csak egy hamis mosolyt adtam neki. Máskor sose mosolyogtam a köszönéskor,de most valahogy volt némi öröm abban,hogy vége,nem látom többet!!! :$


Szerintetek ez rosszul esett neki? A hamis mosoly,illetve az,hogy sose vettem fel a provokációit?

Megjegyzem tudott sokszor kedves is lenni,csak számomra kiismerhetetlen maradt.


2011. jún. 9. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg akármennyire hihetetlenül bunkó volt a srác, mégis tetszett neked, ezért foglalkozol vele, rosszul esett e neki. hogy rosszul esett e neki, ezt én nem tudom.
2011. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor olyan válaszoljon,aki provokatív,és tudja,hogy ha figyelmen kívül hagyják őt, akkor mit gondol.
2011. jún. 9. 14:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Aki nem tudja, az ne válaszoljon,mert felesleges!
2011. jún. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!