Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már most ideges vagyok?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már most ideges vagyok?!

Figyelt kérdés

holnap lesz életem első randija és kezdek már most paráznia dologtól már párszor eszembe jutott hogy inkább lemondom:S tudom hogy hülyesége de tuti hogy elfogom cseszni és kicsit zavar az is hogy vihetem magammal a táskámat is mert el kell hoznom csomó vizsga tételt de nem jön ez ki hülyén hogy randira viszem magammal a tanulni valót?

Lehet csak túl gondolom ezt az egész dolgot!:S


2011. jún. 9. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túl parázod. Vidd nyugodtan a táskát. Az első randiban épp az a szép, de ezt csak utólag fogod felismerni, hogy ennyire izgalmas.
2011. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Smartguy86 ***** válasza:

Az első randi már csak ilyen :) De véletlenül se mondd le, mert utána azon agyalnál, hogy mi lett volna, ha...


Menj el, érezd jól magad. A táskán se akadj fel, legalább megvan az első beszédtéma :)

2011. jún. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi!

azért szép hogy 20 évesen ilyeneken agyalok:D

2011. jún. 9. 18:23
 4/11 Smartguy86 ***** válasza:

Nincs abban semmi! Örülj neki, hogy volt annyi tartásod, hogy 20 éves korodig vártál vele. Ismerd meg az illetőt minél jobban, és élvezzétek az együttlétet! :)


Sok sikert!


(Ez sem bonyolultabb, mint a barátaiddal tölteni egy délutánt - csak itt még jobb, mert az illető tetszik is és akár még csók is lehet a dologból)

2011. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi:)

igyekszek majd nem elszúrni a dolgot:)

és kösz a gyors választ nektek:)

2011. jún. 9. 18:27
 6/11 Smartguy86 ***** válasza:
Egy randit nem lehet elszúrni! Csak úgy, ha nem mész el, és ezzel megbántod az illetőt. Add magadat! Ha az nem tetszik a másiknak, akkor mindegy, hogy mit csináltál volna - szerepjátszáson véletlenül se gondolkodj, csak őszintén! Nem kell feltenni erre az egy randira az életedet, csak próbálkozzatok!
2011. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én csak attól félek kicsit hogy előjön a kuka énem és nem fogok megszólalni amúgy is sok idő kell amíg feloldódok de hátha nem lesz ez nagy gond .
2011. jún. 9. 18:36
 8/11 Smartguy86 ***** válasza:

Az kettőtökön múlik, hogy jó legyen a randi. Ha jól érzed magad az illető társaságában, akkor nem leszel kuka. Ha kínos csend alakul ki köztetek, az azt jelenti, hogy nem érzitek jól magatokat egymás társaságában, és ez jel lehet arra nézve, hogy talán mással kell kezdeni!


Tudom, hogy nagy nyomás most ez, hogy végre valaki randizik veled, de ne erőszakold magadra az első embert, csak mert örülsz neki, hogy van! Erre figyelj oda!

2011. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

persze nem is úgy állok hozzá pont 1 hónapja ismerem a lányt de eddig csak msnen beszéltünk:S hiába vagyunk el jól de azért szemtől szembe másabba dolog itt fog kiderülni hogy egyáltalán tetszünk e egymásnak.

De ugy vagyok vele hogy ha nem jön össze akkor is találtam 1 jó "barátot" :)

2011. jún. 9. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon lehet izgulni az elsö randin az tuti, de nincs mitöl félned igazából. Még ha meg is erölteted magad, hogy ne némáskodj, akkor is jól jársz, hiszen ha látja, hogy kedves meg jókedvü vagy az csak szimpatikusabbá tesz :)


Arra kell figyelni, hogy mindig legyen valami beszédtéma.. szóval ha nem jut semmi eszedbe, akkor elmesélhetsz neki valami történetet, vagy akár kérdezhetsz is töle valamit, abból pedig már lehet hova tovább indulni :)

2011. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!