Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik , már régóta,de van barátnője ,akivel nemrég jött össze.És legutóbb mikor beszéltem vele azt mondta h nem igazán fog sokáig tartani, elhamarkodottan cselekedett...kiderült hogy bejövök neki , de nem hiszem h tudja h fordítva is igaz.Szeretném ha összejönnénk , micsináljak ?
2011. jún. 9. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
kb én is ilyen hekyzetben vagyok csak annyi külömbséggel hogy az hoszu kapcsoltas.De szerintem bizonyitsd be neki hogy neked is tetszik s majd eldönti a srác hogy igazaból ki is kell neki
2011. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) de hogy mondjam meg neki h teccik, hogy hozzam fel a témát?
2011. jún. 9. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
azzal sztem hogy elárulta neked, hogy "h nem igazán fog sokáig tartani", kb azt mondta nemsokára szabad a pálya nála. ergo így akarta közölni veled, hogyha tetszem nyilvánítsd ki. tudom is én, mosolyogj rá sokszor, legyél kedves vele és egy két elejtett szóval közölheted vele hogy tetszik neked.
2011. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D köszi szépen
2011. jún. 9. 22:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!