Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megmondaná-e valaki, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vámpiry kérdése:

Megmondaná-e valaki, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Koromnál sokkal érettebb vagyok érzelmileg és szellemileg, legalábbis ezt mondják, de nem vagyok stréber. Szeretnek velem beszélgetni, vékony vagyok, sportolok, nem hisztizek, bátor vagyok. Mindent megteszek, hogy jól kijöjjek az emberekkel, de senkihez sem tudok közelebb kerülni. Vagyis olyanhoz nem, akihez szeretnék, mert tetszem pár fiúnak, de egyik sem nekem. Ha meg olyannal találkozok, aki tetszik, én meghagyom neki az első lépést. Lehet, hogy el is jutna odáig, de akkor mindig jön egy olyan lány vagy lányok, akik könnyű prédák és olyankor már én nem kellek. Nagyon nem szeretem az olyanokat akik megjátsszák magukat, és semmi pénzért nem leszek ilyen. De miért van az, hogy mégis ezeknek a lányoknak jön mindig össze? (általában azt mondom magamnak, hogy az olyan fiúk, akik ilyenek nem kellenek. De vannak másfélék is? ) vagy én csinálok valamit rosszul?
2011. jún. 10. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt pasija válogatja am ha mindig el csaklizzák előled: lépj te először és meg van oldva a probléma :)


19F

2011. jún. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy hány éves vagy?
2011. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár csak magamat hallanám :(, nem tudom miért van ez így...
2011. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
16 és fél. hát lehet h kipróbálom egyszer h én lépek előbb:)
2011. jún. 10. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!