Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire hisztek a távkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hisztek a távkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semennyire...
2011. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem... tudatosan távol tartottam magamat az ilyen helyzetektől eddig. Most viszont úgytűnik még is a csapdájába esek, így kénytelen leszek átértékelni a dolgokat. :S
2011. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Huan001 ***** válasza:
biztos létezik.
2011. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy működik van olyan hogy nem ,de biztos kell egy bizonyos idő amit személyesen töltenek együtt.
2011. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
A rendesben sem hiszek, nem még a távban.
2011. jún. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Félig-meddig. Egy éve élünk külön a barátommal, ő Londonban lakik, én Pesten. Két hónapja nem láttam, de két hét múlva hazajön, és szeptemberig már itt is marad, nagyon várom. :)

Mondjuk arról sosem beszélünk, hogy a továbbiakban hogyan fog ez alakulni, mert egyszerűen kilátástalan. Én itt fogok egyetemre járni, ő ott, és hacsak én nem hagyok itt érte mindent, nem lehetünk együtt (ő egy nagyon neves suliba jár). Gondolkoztam is már azon, hogy kiköltözzek, de nehéz lenne érte mindent itthagyni, egy csupán egy éves kapcsolat miatt. 18/L

2011. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokat számít, hogy mekkora az a táv. Szerintem belföldön kezelhető, mert kicsi ország vagyunk. Főleg ha nem egy Debrecen -- Győr távolságról van szó. Ha az illető egy másik kontinensen él, az viszont veszett fejsze nyele.
2011. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Személyes tapasztalatom:


Tavaly nyáron ismerkedtem egy lánnyal, szeptembertől ment át távolsági kapcsolatba és csak hétvégén tudtam vele találkozni és szünetekben. 7 hónapig tartott


Hosszútávon nem jó, nem mindig tudod mi történik vele. Fent lehet tartani, főleg hogy szerettük egymást, de a kapcsolat haladtával szükséges az intimitás ami problémás volt. Mire ott jártunk volna hogy szeretkezünk, reggel együtt kelünk, már menni is kellett vissza.


7. hónap alatt megcsalt egy palival akivel a vonaton utazott mindig. azóta se próbálkozom távkapcsolattal.


Rövid, egy éjszakás vagy nyári kalandokra talán, de hosszú tartós kapcsolatra semmiképpen nem ajánlom.

2011. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
20/F voltam, ha számít.
2011. jún. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jézus... :S Az kedves :S Még kevesebb hangulatom maradt belebonyolódni távkapcsolatba. Második voltam
2011. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!