Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon van esély ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon van esély ismerkedni, csajozni?

Figyelt kérdés
23 éves fiu vagyok és 4 honapja szakitottam a baratnömmel, elvagyok keseredve h nehezen fogok talalni valakit. Van egy csaj 17 éves, akit discoba láttam, de nem volt olyan szitu h megismerkedhettünk volna, ezert arra gondoltam, hogy bejelölöm facebookon...vissza is jelölt, pedig nem is ismerjük egymást. Szerintetek ha fennt van és irok neki cseten h láttalak, szimpatikus vagy...stb, akkor ennek van értelme? Vagy a csajok nem szeretik ha a fiuk csak ugy rájjuk irnak ismeretlenül? Van egy pár ismerösöm aki igy ismerkedett meg a párjával és azert is gondoltam h én is igy probálkozom, hátha összejön valami, pedig nem vagyok nagy hive az itteni facebookos ismerkedésnek...
2011. jún. 11. 12:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Biztos van értelme. Bár én nagyon nem szeretek neten ismerkedni. A párommal mi megismerkedtünk egy fürdőben (bár már előtte is ismertük egymást a suliból) beszélgettünk, aztán facebookon hívott el randizni. :)
2011. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek az ilyesmiben, de ha nincs jobb ötleted, akkor egy próbát megér.
2011. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet. AM sztem függ mindkettőtöktől. Tőled h milyen szöveget nyomsz le, meg tőle is h vevőe rá...
2011. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is csak azért vagyok fent, mert már sehogy sem tudtam eddig barátnőt találni és nem bírom már.
2011. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nekem annyira nem lenne ellene kifogásom, mert hat kezdölépést kell tenni valaki iránt, aki tetszik, csak félek a csalódástól h le se tojna
2011. jún. 11. 12:15
 6/15 anonim ***** válasza:
na ez az, amitől mindenki fél, a visszautasítástól és a teljes leégéstől
2011. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ismerkedtem már fiúval facebook-on. Bejelölt, meg bökdösött, mondom had örüljön visszabökök:D aztán elkezdtünk beszélgetni, tök jól elvoltunk. El is mentünk 1 randizni, de sajnos élőbe már nem volt olyan szórakoztató, mert szitne alig beszélt, kb. ültünk egymással szembe... tehát ez nem jött össze, de végülis egy próbát megér:)
2011. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Végülis ha elötte látott,akkor sztem nem gáz

Sőt!még imponálni is fog neki hogy rákerestél:) szerintem próbáld meg!

2011. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi lenne veletek fészbúk nélkül...:)

Benne van a pakliba hogy elküld de veszíteni valód nincs!Ha nincs pasija akkor miért ne?Lehet nem véletlen jelölt vissza!:)Aztán lehet találkozni bármikor,bárhol!:)

2011. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát élöbe nem hiszem h látott mert az a disco kb minden este 2000-2500 embert vonz és sok ember közül nem hiszem h ismerne, de lehet egy próbát megér, azert nem mentem oda hozzá mert elvolt egy társasággal és furán jött volna ki ha csak ugy odamegyek
2011. jún. 11. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!