Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ilyenkor legszívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyenkor legszívesebben mit csinálnátok az első randin? :D

Figyelt kérdés

Ha számotokra a lány elképesztően gyönyörű és legszívesebben megcsókolnátok.:D


Megmernétek csókolni?:P Vagy azon rágnátok magatokat,hogy mit csináljatok?


2011. jún. 11. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint megtenném, de vannak olyanok akik nem merik elsőre...
2011. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem rohannám le, mert az általában rosszul sül el. Mindennek megvan a maga ideje.
2011. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy randin általában lehet látni, hogy mikor értetek el olyan közelségbe, hogy úgy megcsókolhasd, hogy a leányzó viszonozza is azt.

Ha egymással szemben álltok és a szemedbe néz, szépen lassan közelítesz felé és ha nem húzza el a száját megcsókolod. Vagy ha sokáig néz a szemedre és úgy tűnik, vár valamire, akkor is meg lehet csókolni.


Van, aki nem meri túl hamar (régebben én se), de egyszer élünk, mit veszíthetünk? Ha van esélyünk nála, úgyis engedi, ha nem, akkor meg felesleges futni a plusz köröket nála! Érdemes próbálkozni, mert többet nyerhetsz, mint veszíthetsz, csak erre idővel rá kell jönni! :D:D


20/f

2011. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most vallotta be egy srác, hogy első randin azon gondolkozott hogy megcsókoljon-e! Hát én nem ellenkeztem volna! :)
2011. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Burny bácsi ***** válasza:
0%
Bla...
2011. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én első randin általában megdugom.

Ha nem akkor is van csók. De max. a harmadik randin beverem a lompost. Eddig még egyik csajjal sem kelet szakítanom, mert a harmadik randiig nem volt szex.

Régen béna voltam, és nem tudtam hogy az összes csajt meg lehet dugni első nap, még a szűzet is.


24/F

2011. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló te akkor elég f*szhiányos csajokkal akadtál eddig össze...
2011. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azokat kerülöm. Komoly.


"Régen béna voltam, és nem tudtam hogy az összes csajt meg lehet dugni első nap, még a szüz"ek"et is."


Határozottság, irányítás és biztonság nyújtás macsó triumvirátusa kell csak hozzá.

2011. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!