Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ez jelent valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés

van egy srác aki nagyon tetszik nekem, már teljesen lemondtam róla, amikor nemrég összefutottunk és eléggé úgy viselkedett hogy akar tőlem valamit.. elkísért egészen hazáig pedig neki az 30 perc út..és volt olyan hogy fogtuk egymás kezét, és amikor elbúcsúztam tőle nagyon szorosan megölelt sokáig ,és kérdezte hogy szombaton ráérek-e mondtam hogy nem, mert egy barátnőm szülinapja lesz, és mondta nekem, hogyha ráérek hívjam fel, ő mindig ráér.

most csak úgy hívjam fel? vagy írjak neki hogy ráérek? mit csináljak? akar tőlem valamit?


2011. jún. 11. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

tuti,hogy akar tőled valamit,


Szerintem annyit lehetne csinálni, hogy írsz neki egy üzenetet, amiben megkérdezed, hogy hogy van, mi újság felé, arra ő visszaír, és célzol arra, hogy ráérsz. ha még akar valamit, ugyis megkérdezni, hogy tudtok-e most találkozni.

2011. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos akar valamit. Szerintem nyugodtan jelezd neki hogy ráérsz. Ő már megtette az első lépést azzal hogy elhívott. Nem értem miért kéne a második lépést is feltétlenül neki megtennie. Csak mert te vagy a lány. És? Ha tetszik akkor ne kéresd magad. Ennyire ne:)

27/N

2011. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!