Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még ilyenek mint én?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyenek mint én? Mit tehetnénk, h változtassak, javítsak?

Figyelt kérdés
Van még iylen lúzer ürge mint én,20 éves vagyok és ebben az évben még csak nem is csókoloztam olyan lánnyal aki tetszene. Olynnal igen aki nem... ÉS már kb 2 éve nem járok senkivel...20 évesen...szerintem ciki....és ezt érzem szinte minden pillanatban mikor megpróbálnám áttörni ez a Maginot vonalat...Sokat csalódtam, azt tegyük hozzá, sokan kikosaraztak ég tavaly nyáron amiktől eléggé elkenődtem. Nem érzem magam elégnek ahhoz hogy tetszek egy lánynál, pedig önmagamat már elfogadtam. Olyan mintha kiégtem volna. Lehet siránkozok, de akkor is ezt érzem. Amatőr és unalmas alak lennék :(
2011. jún. 11. 18:34
 1/4 A kérdező kommentje:
és a lányok ezt megsejtik...attól félek örökre ilyen agglegény maradok:(
2011. jún. 11. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :-D


21/F

2011. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem akarok klub tag lenni...
2011. jún. 11. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi bajod. Volt már nőd idén, 20 éves vagy. Most mondanám, hogy én idén senkivel nem is csókolóztam, ha ez vigasztal, olyannal főleg nem, aki nem is tetszett.
2011. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!