Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kellene csinálnom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Speedflash7 kérdése:

Hogy kellene csinálnom, hogy jól jöjjek ki belőlle?

Figyelt kérdés
Van egy 10pontos csaj erős érdeklődést mutatott ki irántam,csak az a baj hogy barátnőm legjobb barátnője,beszélgettem már a csajjal,aztmondta nem lehet köztünk semmi bnőm miatt(de viszont barátnőmtől megkérdezte hogy ,ha már nemvagyunk együtt próbálkozhat nállam?) hogy kellene meggyőznőm a csajt h nemlessz semmi gond?(persze nem hosszútávu dolgot akarok tőlle):D
2011. jún. 13. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
gruppenre szavazok
2011. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázzál a nőkkel. Ne keveredj ilyenbe, mert a végén mindkettő ott hagy. Bár ha csak így dobod a mostani barátnődet talán meg is érdemelnéd...
2011. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarsz tőle hosszútávon dolgot = nem is szeretnéd, és csak kihasználnád. Minek az ilyennek barátnő? Megérdemelnéd, hogy a mostani is otthagyjon...
2011. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
NEM.FÉLREÉRTETEK! Barátnőm elutazott egy 7re és most addig szüneten vagyunk! de az a baj hogy az a csaj súlyosan jó nő,és ha látnátok,ugy hogy felajánlaná magát nemhiszem hogy ilyen véleményt osztanátok,szval csak egy 7re lenne rá "szükségem" de ezt a csaj is tudja hogy nem összeházasodni akarok vele szval nem én használnám ki hanem egymást használnánk ki:D
2011. jún. 13. 22:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Lazán megmondod neki, hogy szopjon le, és nem fogod elmondani senkinek, tőled nem tudják meg. Ezért kár arra várni, hogy ti szakítsatok, akár ott a helyszínen is elintézhetitek.

Többet úgyse akarsz tőle, csak egyszer torkon lőni egyszer meg mellbe, úgyhogy ezért kár arra várni, hogy szakítsatok. Mi van, ha addigra jobban megismer, és már nem akar tőled semmit? Vagy ami még rosszabb: mi van, ha addigra megöregszik, meghízik??


Gyorsan essetek túl rajta, mutatod az utat a WC-hez.

2011. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mutass egy képet lóra had lássuk miből élünk
2011. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Babám, téged átk.rt a két csaj.

Jellemző, hogy kipróbálják, hogy ha nincs otthon a macska, cincognak-e az egerek... hát te cincogtál.


A nőd kérte meg a barátnőjét, hogy tesztelje le, mennyire vagy hűséges.

Olyan meg nincs, hogy egy hétig nyaral, és akkor szünet van.

Grat, buktad a nődet, a barátnője után meg ne is ácsingózz, ő csak a csali volt.


XD

2011. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen ebben a csalis dologban lehet valami :D

Kicsit sem gyanús hogy a barátnőd legjobb barátnője?:D

2011. jún. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az egyik csajt küld ide hozzám jól megfarkalom
2011. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Srostársaim tévedtek,egyszer már áldozatul estem egy ilyen csalinak,és tanultam belőlle ittvan pár szempont ami cáfolja a gondolataitokat:

1. ez a dolog amikor beszéltem a csajjal már egalább 2 hónapja volt

2. ezt a szünetet én találtam ki 3.re mivel érettségizek,és beadtam bnőmnek hogy sokat kell tanulnom,és nem akarok veszekedni szval tartsunk szünetet

3. mióta összevesztek már nem beszélnek,bnőm utálja (kb 2 hónapja)

úgyh sztem nincs benne semmi kamu

4. a csaj szereti a faszt,és sztem eléggé hiteles

vélemények?

2011. jún. 13. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!